Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Adósságrendezés


Dean92

Kérdés

Sziasztok! Sajnos túl sokat maradtam el a készülékrészletekkel és ma a semmiből kaptam egy levelet egy ügyvédi irodától hogy a Telekom jogi lépéseket tehet ellenem. Bementem és ott már az derült ki hogy kiadták behajtásra és fizessek be egy részletet meg egy szolgáltatás részletet és utána vegyem fel velük a kapcsolatot ami azt jelenti hogy 6 havi részletre kaphatom meg a tartozásom… 400.000 ft-ról beszélünk. Egy laptopról van szó egyébként. Egyik problémám hogy miért nem figyelmeztetik az embert hamarabb hogy behajtásra kerül ha x összeg vagy idő letelik, a másik hogy miért csak 6 hónap? Ha már behajtás meg minden akkor miért nem lehet 12 hónap vagy legalább 10? Miből gondolják hogy ha 3x nem tudtam 25 ezret kifizetni akkor majd 6x 70 ezret kitudok. Vicc ez a cég mert az elmúlt 10 évben szerintem 2 ház árát hagytam náluk és most ezt művelik, az biztos hogy ha mindent kifizettem valahogy akkor elbúcsúzhatnak tőlem is és az ismerősöktől is. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Kedves @Dean92
Ügyfeleink lejárt határidejű számlái esetén, értesítést küldünk a megadott kapcsolattartói mobilszámra, illetve, a számlázási címre levél értesítés is kiküldésre kerül még a szolgáltatás teljes megszüntetése előtt is. Ez követően történhet csak meg behajtói céghez történő átadás. Amennyiben ezzel kapcsolatos értésítést nem kaptál, érdemes ellenőriztetni a megadott adatokat ügyfélszolgálatunkon, akár weblapunkon elérhető chat ügyfélszolgálatunk. Megértésed köszönjüK! ^Oszkár

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...