Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Földkábeles bekötés ,légkábel helyet . új szolgálatatás


Gábor9

Kérdés

Történt egy olyan eset hogy rendeltem internet és tv bekötést kijöttek a szerelő kollégák akik légkábellel lettek volna hajlandók bekötni a szolgáltatást amikor a régi szolgáltatásunk[nem telekomos ] föld kábellel megy a házba  , ez helyett kellet volna be húzniuk  , erre nem voltak hajlandóik  és ragaszkodtak volna hozzá hogy ők csak légkábellel húzzak be , amit én nem engedtem mivel ez nem megfelelő , ha már kivan építve a csövezés  .Ez egy honappal ezelőtt történt azóta se tájékoztattak róla hogy lenne erre opció csak annyi történt hogy  weboldalon  sikertelenek jelzik a megrendelésem . Nem tudom hogy ez ügyben valami tudna e valaki segíteni , mivel egy ideje azt tervezem hogy az összes szolgáltatásomat át akarom vinni a telekomhoz de ameddig a otthoni szolgáltatásom nincs meg addig  mobil előfizetéseket nem akarom át vinni .

Rendelés száma: 230709-W00004519

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Kedves Gábor9!

Köszönjük megkeresésedet!

A bekötés módját az adott terület ellátása határozza meg, így sajnos más bekötési módot, mint amit szakértő kollégáink felajánlottak nem tudunk biztosítani.

Őszintén sajnáljuk! Amennyiben mégis újra megrendelnéd szolgáltatásunkat, keresd fel honlapunkat, vagy írj nekünk chat felületünkön és segítségedre leszünk.

Köszönjük! ^Szilvi

 

 

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2023. 08. 16. at 11:22, Telekom szakértő írta:

Kedves Gábor9!

Köszönjük megkeresésedet!

A bekötés módját az adott terület ellátása határozza meg, így sajnos más bekötési módot, mint amit szakértő kollégáink felajánlottak nem tudunk biztosítani.

Őszintén sajnáljuk! Amennyiben mégis újra megrendelnéd szolgáltatásunkat, keresd fel honlapunkat, vagy írj nekünk chat felületünkön és segítségedre leszünk.

Köszönjük! ^Szilvi

 

 

 

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...