Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Szakadozó internet, érdekes kábelezés a faluban


Majlinger Tamás

Kérdés

Tisztelt telecom

MT azonosító 684735***  Bősárkány Petőfi u 8  internet gyakran szakadozik és lassú, nagyszüleim elmondása szerint. 
Kérdésem a következő a mellékelt képeken szereplő kábelezés az internet szolgáltatáshoz tartozik?

a%3Ea%3Ea%3Ea%3Ea%3E

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ADMIN
Személyes adatok eltávolítása
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom

Kedves Tamás!

Kérünk, hogy a szerződéshez megadott adatokat (azonosító, lakcím) nyilvános felületünkről minél előbb töröld, az adataid biztonsága érdekében. Ilyen jellegű információkat, kérjük, hogy a visszaélések elkerülése érdekében, csak privát kapcsolatfelvétel során add meg, bármely hivatalos elérhetőségünkön.

Kérünk, hogy keress meg minket privát üzenetben, hogy a segítségedre lehessünk.. A címen kívül szükségünk lesz egy kapcsolattartó névre és mobilszámra is. Együttműködésedet köszönjük! ^Rita

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
6 órája, Majlinger Tamás írta:

Hello Rita

Megpróbáltam szerkeszteni vagy törölni a bejegyzést de nincs rá lehetőség vagy csak én nem találom.

Nem szeretnék addig senkit kihívatni címre amig nem tudom hogy most ezek a kábelezések a telekom szolgáltatóhoz tartozik. Hozzátenném hogy a faluban nincs más internet szolgáltató.

a faluban nincs más internet szolgáltató

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...