Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Nem megszakítható a beszélgetés?


nagykarnoczi

Kérdés

Karnóczi Sándor vagyok számom 30 *******

Tisztelettel üdvözlöm Önöket!

Egy érdekes -nekem inkább zsebbe vágó -esemény történt velem.A feleségemmel folytatott beszélgetés után bekapcsolva maradhatott a készülékem,bár a beszélgetés befejeztével a feleségem a  készülékét  ,mint máskor, kinyomta.Mivel feltöltőkártyára álltam át,utólag ellenőrizve "eltapsoltam"semmire kb 3500 forintot,mivel majd 2 órát /nem/ beszélgettem!Ekkor ötlött fel bennem,hogy ez már máskor is megeshetett velem,mivel extra sok beszélgetést  fizetettek ki velem,anélkül,hogy erről tudtam volna,így inkább előfizetésemet lemondtam! 

Kérdésem:hogy lehet az,hogy egy kétoldalú telefon kapcsolat ,nem szakad meg ha a hívott fél befejezte a beszélgetést?A hívónál miért megy a számla?A hívott fél,bár hallja ,hogy a túloldalon beszélgetnek semmit sem tehet?!Se új hívást ,se megszakítást?!-Bár,ha van/de nincs/egy kis rutinja -mivel 72 éves-az opcióknál közbe léphetne. 

Amit jeleztem,az telefon probléma,vagy szolgáltatói?  A hívott szá ********volt 09.11  én 12 53-kor volt ,és 01 :59:56 tartott

Miskolc 2023.09.11

sanyi 523@********

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Kedves Sanyi! 

Elsősorban javasoljuk, hogy ellenőrizd a készülékeden a beállításokat (hívástartás, hívásvárakoztatás), valamint próbáld meg egy másik (Telekomos vagy hálózatfüggetlen) készülékbe áthelyezni a SIM kártyádat és megnézni, hogy úgy mit tapasztalsz (ezzel lehet szűkíteni, hogy készülékhibáról van-e szó vagy sem). Ha nincs változás, kérjük, keress minket chaten (https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/gyakori-kerdesek/chat_segitseg?utm_campaign=engagor&utm_content=engagor_NDg2MzY1Mw%3D%3D&utm_medium=social&utm_source=twitter) az érintett telefonszámokkal (hívó és fogadó) és pontos időponttal. Köszönjük együttműködésedet! ^Lia

 

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...