Ugrás a tartalomhoz
  • 0

iPhone 15 Pro Max bolti készlet


janosn931

Kérdés

Kedves Ügyintéző!

Sajnálattal tapasztaltam, hogy az általam megkérdezett budapesti Telekom üzletek egyikében sem kapható iPhone 15 Pro Max készülék. Mivel azt tették közzé, hogy szeptember 22. napjától elérhető online és az üzletekben, nem is próbálkoztam az online rendeléssel, bízva abban, hogy valóban kapható lesz az üzletekben is, azonban már nyitáskor sem volt belőle egy darab sem. Ennek mi az oka, esetleg később érkezik az üzletekbe ez a készülék? Van esetleg információ arról, hogy üzletekben mikor lesz kapható?

 

Válaszukat előre is köszönöm.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Ez most nem Telekom specifikus "gond" Alza, Icenter, Emag, Istyle sehol nincs egy darab se... Elfogyott 10 db-ot kaptunk nem is kaptunk idén még lesz, ilyen válaszokat kaptam. @janosn931 Annyit tudsz  "csalni" hogy a 1414 tud segíteni hogy melyik shop-nak van készleten az adott telefonbol. De 15 pro max-ra ma azt mondták hogy nincs egy darab se Budapesten...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Szia János! 

Az új iPhone-okra minden év szeptemberében hatalmas az érdeklődés, nem csak nálunk hanem minden forgalmazónál, a gyártói által biztosított készletek pedig végesek. Nálunk ezért elsősorban a Webshopba érkeznek az első készletek, ahonnan minden ügyfelünket ki tudjuk szolgálni lakóhelytől függetlenül. E mellett lehetőség szerint igyekszünk az üzletekbe is készülékeket juttatni, ha a készletek engedik, illetve egyes előfizetés típusokhoz az üzlet is a központi készletből tud rendelést leadni és utólagos szállítással eljuttatni az ügyfélhez.

Az egyes üzletek várható készleteiről sajnos nem rendelkezünk információval (erre az adott üzletben tudsz rákérdezni), a pillanatnyi aktuális készletről pedig a honlapunkon elérhető chat-en is kérhetsz tájékoztatást. Ha éppen nem kapható online az a típus amit kinéztél, akkor pedig az adott termék oldalén értesítőre tudsz feliratkozni. ^Dániel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2023. 09. 22. at 20:02, anonymus írta:

Ez most nem Telekom specifikus "gond" Alza, Icenter, Emag, Istyle sehol nincs egy darab se... Elfogyott 10 db-ot kaptunk nem is kaptunk idén még lesz, ilyen válaszokat kaptam. @janosn931 Annyit tudsz  "csalni" hogy a 1414 tud segíteni hogy melyik shop-nak van készleten az adott telefonbol. De 15 pro max-ra ma azt mondták hogy nincs egy darab se Budapesten...

Üdv!

A 1414 sajnos használhatatlan, nem tudom, hogy neked hogyan sikerült ezen a telefonszámon keresztül megtudnod a bolti készleteket. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...