Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Számlázás...2023... telekom... FELADOM


tuningfine

Kérdés

Üdv,

A kedves cég képtelen levonni a csoportos beszedést ! Többször beszéltem velük számlázási gondjaik vannak. FENYEGETŐ SMS-EKET küldözgetnek,hogy meg leszek bírságolva,de hát a PÉNZT nem vonják le !!!

Hihetetlenül frusztráló dolog. Ott a pénz és nem kell nekik,2023-ban erre képtelenek hogy levonják az összeget. IGEN a bankban is voltam újra megadtam az adatokat a telekomét. Voltam személyesen ügyfélszolgálaton is. A címem se bírják átírni ! Számlázási hiba mondják. Igen be lehet lépni a @&>#<***** telekomos appab és onnan kifizetni,kártyadatok stb stb DE KÉREM EZÉRT VAN A CSOPORTOS BESZEDÉS !!! Nekem ezzel ne kelljen foglalkoznom !! Édesanyám 1984-ben (nem vicc) bement  az OTP-hez és csoportos beszedésre rakta az újságelőfizetést ! 30 éve ! Telekomnak nem megy....

Nem ide tartozik de tudjátok 16 éve nem élek Magyarországon,többek között az anyagi gondok miatt hoztam meg ezt a döntést. Most mikor már elértem kitűzött céljaim,jönnek ezek a fenyegető zsaroló sms-ek tőlük. GUSZTUSTALAN. Annyira frusztráló. Úgy látszik ha fizetsz ha nem mi ZSAROLUNK FENYEGETÜNK. Mindent elmond hogy a weboldalukon a panasz linkre kattintva 404 OLDAL NEM TALÁLHATÓ JÖN BE...

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tuningfine
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Kedves tuningfine!

Nagyon sajnáljuk, ha problémát tapasztalsz a csoportos beszedési megbízás beállításával! Abban az esetben, ha nálunk indítod el az ügyintézést, akkor felkeressük a bankot és visszajelzésük alapján módosítjuk a fizetési módot, ez előfordul, hogy egy hónapon belül nem történik meg. Amennyiben a banknál indítod ezt a folyamatot el, akkor várhatóan egy kicsit gyorsabb lesz és valószínűleg a következő számlakiegyenlítés márt ezen a módon működhet. Kérjük, keress minket chat felületünkön vagy privát üzenetben és szívesen leelleőrizzük Neked a jelenlegi beállításaidat. Szép napot kívánunk! ^Szilvi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...