Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Biztonság


Gondáné Tarr Katalin

Kérdés

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Szeptemberben volt egy filmkölcsönzésem a számlán. Én nem kölcsönöztem filmet , de a Telekom azt állapította meg, hogy igen. Azt szeretném megtudni külsö forrás tudtomon kívül megteheti-e ezt (mármint az én számlámra kölcsönöz filmet a lakásomon kívülről), vagy webes felületen tudom-e  ellenőrizni, hogy milyen filmeket és mikor kölcsönöztem? Egyébként még egy filmet se kölcsönöztem a Telekom szolgáltatásból.

ANDROIDOS MODEMEM VAN.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Kedves Katalin! Bárki tud filmet kölcsönözni az előfizetéseddel, ha megadod a Telekom TVGO felhasználó neved és jelszavad. Amennyiben nem adtad meg senkinek ezeket az adatokat, akkor csak Te tudsz hozzáférni az előfizetésedhez és csak Te tudsz filmet kölcsönözni. Az, hogy mikor és milyen összegben kölcsönöztél filmet, az a számládon látható. A film címét pedig az ügyfélszolgálat tudja megmondani Neked. Javasoljuk, hogy ez ügyben keresd weboldalunkon chates kollégáinkat (Chrome böngésző javasolt, https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/gyakori-kerdesek/3391/hogyan_juthatok_ugyintezohoz_a_telekom_chat_en_es_milyen_temakban_kaphatok_ott_segitseget_). Bízunk benne, hogy válaszunkkal segítségedre lehettünk! ^Zsani

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...