Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Technicolor FGA2235


Mukki

Kérdés

Kérdés: Belépve a Technicolor 2235 menüjében, akinek van hozzá USB mobil stick, az látja a Technicolor menüjében? Több eszközt is cseréltek az elmúlt hetekben. Az első Technicolor menüjében én láttam a sticket, illetve mikor egyszercsak PPPoE authentication error-om lett akkor el is indult, kéken világított. Ezt a boxot elvitték, de nem az volt a rossz, az biztos. Most végre van egy működő Technicolorom (2235), de szerintem történt valami. Ennek a menüjében nem is látom a sticket, és nem is működik. Készenlétben van, pirosan villog. Az elsőnél, ha kihúztam az optikai kábelt akkor elindult ugye a stick, mivel elment a net. Így ki tudtam próbálni.  Ennél az újnál ez el nem indul. A végén már három eszköz volt a nevem alatt a T-nél. Egy HG8245 a régi, egy sagemcom, meg a régi technicolor. Most kitöröltek mindent. Szerintem ez is volt a PPPoE authentication error oka.   A box szoftvere csinálja, hogy átváltson mobilnetre, de tuti, hogy valami itt nem jó.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Szia Mukki! Amennyiben továbbra is úgy látod, hogy nem megfelelően működik az eszköz, kérjük szépen jelezd nekünk, hogy munkatársaink ellenőrizhessék a problémát. Kérjük, küldd el nekünk privát üzenetben az MT ügyfél-azonosító számodat, ami alapján továbbítjuk a jelzésedet az illetékes kollégáknak. ^Gabriella

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...