Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Tv csatornák


vargakatalin

Kérdés

Kaptam egy új netboxot. Van 2db septoboxunk 2tv-hez 2külön szobában . Átkötöttem az új netboxot. Elvileg bedugtam mindent jó helyre,viszont ahol a szobában van a netbox és a tvbox ott van net is és tv adás is,viszont a másik szobában nincs tv adás csak net. Azt írja,hogy az ethernet kábel nincs csatlakoztatva. Ott minden úgy van,ahogy eddig. A hátuljában van egy szürke kábel bedugva a padlásról és ennyi. Eddig minden elérhető volt rajta. Ahol a wifibox van,abba bele van dugva a sárga kábel a tvboxhoz meg egy zöld. Miért nincs a másik tv-n adás? Eddig sem volt semmi beledugva a szürke kábelen kívül. Csatornakeresést is csináltam ,de semmi. 

IMG_20240131_151915~2.jpg

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: vargakatalin
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom

Szia! Elnézésedet kérjük a késői válaszadásért! Könnyen lehet, hogy az ethernet kábel van megsérülve, pl. egy szál meg van törve és ezért nem érintkezik. Próbáltad esetleg kicserélni a másik szobában lévő boksz-szal, úgy sem működik? Ezzel lehetne szűkíteni a hiba indokát. Amennyiben továbbra sincs változás, kérjük, küldd el nekünk privát üzenetben az érintett MT azonosítódat, valamint a kapcsolattartói hívószámodat és elindítunk egy kivizsgálást. Együttműködésedet köszönjük! ^Lia

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...