Ugrás a tartalomhoz

Mobil adat Barcelonaban!


Rdk90

Ajánlott posztok

Sziasztok, érdekes kérdésem lenne. Gyakran járok Barcelonába, és mindig feltűnt, hogy kegyetlen ***** a mobilnetem ott, 3G a maximum amire kapcsolódik (4G-t soha nem láttam!) és a speedtest szerint ilyen 0.5-2mb letöltés és feltöltés között mér és arra sem jó gyakran, hogy az üzeneteket, emaileket egyből megjelenítse. Gondoltam, ez ilyen...

Most egy nagyobb társasággal voltam, és nekem szokásos 3G, mindenki másnak 4G-5G (igaz ők *****fone és yettel használók). Mi lehet a gond? Nekem Telekomról a helyi Movistarra lép át automatikusan, nekik pedig *****fone meg orange, de manuálisan átváltottam a telefonommal ezekre, és ugyan úgy nekem csak 3G volt, teljesen kuka nettel. 3G... nem is emlékszem itthon mikor láttam utoljára, ott meg csak az, 4G sem volt egyszer sem, míg a többieknek igen.

iPhone 14 Pro a készülék egyébként, és természetesen adatroaming bekapcsolva, és van is bőven adatcsomagban foglalt mennyiség (céges csomag egyébként)

Ez miért lehet? Mi lehet a probléma? Röhögtek rajtam, mert folyamatosan lejmoltam tőlük hotspotot, hogy tudjam használni a telefont normális módon...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Telekom

Kedves Rdk90!

Spanyolországban az alábbi három szolgáltató partnerünk biztosít 4G elérést: XFera Móviles, Telefónica Móviles Espaňa, Orange Espagne.

Ezeken manuális hálózatválasztás és készülék újraindítást követően nincs akadálya a 4G használatának. Amennyiben a jövőben is gondot észlelsz, kérjük, hogy írd meg nekünk a részleteket, mikor, melyik hálózattal mit tapasztaltál privát üzenetben, hogy utánanézhessünk! Köszönjük! ^Szilvi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...