Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Android settop box


Badboy

Kérdés

Üdvözletem,

Szeretnék érdeklődni, hogy mikor lesz már végre rendesen működő szoftver az androidos "varázsdobozhoz"?

Mióta ezt használom a tévézés nem kikapcsolódás hanem rémálom! Ahhoz, hogy egy műsort megnézzek leginkább 15 perccel a kezdés előtt be kell izzítani a masinát, mert sajnos ennyi idő sem biztos, hogy elég neki egy normális elinduláshoz. Ha egyszer már elindult akkor szerencsés esetben nem fagy le és a kép sem csúszik. A legszórakoztatóbb az amikor random módon kikapcsol, majd az újraindítás 15-20 perces folyamata kezdődik elöről úgy, hogy közben legalább tízszer kell áramtalanítani az eszközt. A különböző alkalmazások (HBO, Disney, stb. ) már nem is tennék említést.

Többször kaptam már ígéretet, hogy folyamatosan javítják frissítik, de ez valahogy nem sikerül. Azt is tudom, hogy a cache-t nekem kellene törölgetnem, a távirányítót időközönként újra párosítanom 🙂 

Néha úgy érzem, mintha valami időugrás részese lettem volna! Ilyen megoldások 2024-ben elfogadhatatlanok! 

Persze a szolgáltatás ára emelkedik, hiszen infláció van!

Jó lenne ha a havi szolgáltatási díjért cserében  egy 2024-ben elvárható szolgáltatási szint is párosulna!

Köszönettel;

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Kedves @Badboy!

Szomorúan olvastuk a visszajelzésedet!

Kérjük, hogy keress fel minket privát üzenetben adataiddal (MT azonosító,  elérhetőséged: név + mobiltelefonszám), hogy a bejelentésedet rögzíthessük! 

Az okozott kellemetlenségért elnézésedet kérjük! Megértésedet és együttműködésedet köszönjük! ^Zoltán

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...