Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Érdeklődés


Xyx.

Kérdés

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
2 órája, Telekom szakértő írta:

Szia Xyx! Illetékes kollégáinktól kapott legutolsó infromáció szerint csak a Xiaomi 14-et forgalmazzuk, az Ultra nem várható. Köszönjük megértésed! ^Kata

Hát ezt sajnálattal hallom, mert most járt le 7 korlátlan előfizum, és biztos jó kedvezményt kaptam volna. És kimondott ez az egy modell érdekel. 20év után nem akartam szolgáltatót váltani, de ez van.Szerintem boldogan fognak várni a yettel nél. Üzenem a beszerző kollégának minden európai Telekom üzlet forgalmazza. És úgy látom csak a Magyar ügyfelek nem számítanak. Na hát ha máshol megbecsülnek! 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Én évek óta fontolgatom a telefon váltást, és én is kifejezetten erre a telefonra vártam a lejárt hűségidő meghosszabbításával, magenta1-esként 6 szolgáltatás hűségidejét hosszabbítottam volna de vártam és nagyon reméltem hogy kapható lesz a Xiaomi 14 Ultra. Remélem ez csak egy korai információ volt. Nagyon vártam ezt a telefont már a bejelentés óta. Ha mégsem lesz kapható lehet hogy szolgáltató váltásra kényszerülök mivel másik szolgáltatónál kapható. 

Mindenesetre várok picit, hátha mégis bejelentik hogy kapható lesz a Telekomnál.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Kedves Xyx és PBR! Sajnáljuk, hogy jelenleg nem szolgálhatunk kedvezőbb információval. Figyelmetekbe ajánljuk készülékeink színes kínálatát, melyet ide kattintva Mobiltelefonok vásárlása - Telekom értek el. Kérdés esetén, írjatok bátran nekünk. Köszönjük! ^Lia 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2024. 04. 06. at 9:25, PBR írta:

Én évek óta fontolgatom a telefon váltást, és én is kifejezetten erre a telefonra vártam a lejárt hűségidő meghosszabbításával, magenta1-esként 6 szolgáltatás hűségidejét hosszabbítottam volna de vártam és nagyon reméltem hogy kapható lesz a Xiaomi 14 Ultra. Remélem ez csak egy korai információ volt. Nagyon vártam ezt a telefont már a bejelentés óta. Ha mégsem lesz kapható lehet hogy szolgáltató váltásra kényszerülök mivel másik szolgáltatónál kapható. 

Mindenesetre várok picit, hátha mégis bejelentik hogy kapható lesz a Telekomnál.

Ez engem nagyon fel bas..ott! A lengyeleknél van! Itt most akkor az van, hogy a csóró Magyar úgy se tudja megvenni! Vagy csak a beszerző kollegát fizette le a Samsung, jó Magyar szokás szerint! Én tuti elviszem az előfizukat! 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...