Ugrás a tartalomhoz
  • 0

E:50019


Lévai István

Kérdés

Nem értem. Rengetegen panaszkodnak az E:50019-ös hibíkódra. Én is most. Miért nem lehet leírni, hogyan kell a problémát megoldani? Miért megy a bull*****ezés? A szuper válaszotok: Írunk privát üzenetet.

DE MIÉRT?  Írjátok meg mit kell csinálnunk a ***** rendszeretekkel, ha már ti nem vagytok hajlandóak - vagy képesek - megoldani a problémát.

Ez valami szupertitkos információ? 

Annyira szánalmas, hogy a szolgáltatás, amit arra tartotok, hogy problémákban segítsen, csak arra nem képes, amire van.

De a számlát azt bezzeg mindig időben tudjátok küldeni. Faxom belétek.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

16 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Kedves István!

Azért kérjük, hogy írjatok nekünk privát üzenetet, mert az egyedi problémákat a megadott adatok alapján tudjuk kivizsgálni és megoldani. Ezért továbbra is azt kérjük, ha gondot észlelsz, írj nekünk és segítségedre leszünk  megoldásban. Köszönjük! ^Szilvi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2024. 04. 19. at 9:20, Telekom szakértő írta:

Kedves István!

Azért kérjük, hogy írjatok nekünk privát üzenetet, mert az egyedi problémákat a megadott adatok alapján tudjuk kivizsgálni és megoldani. Ezért továbbra is azt kérjük, ha gondot észlelsz, írj nekünk és segítségedre leszünk  megoldásban. Köszönjük! ^Szilvi

Ez mindenkinél probléma nem egyedi!

Ma pl egesz nap egy ado se ment a hibakód nélkül, ergo minden felhasznàlónàl baj van vagy maga a Telekom *****?Érdemes lenne ezen elgondolkodni....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Napok óta nekem is  kiirja a E:50019 hibakódot. Laptopon nézem a TVGo-t és random szerüen megjelenik a hiba Hálozatól függetlenül: wifi, kábel jelentkezik a hiba. Google Chrome-t használok bögészöként.

És ha már ennyien jelezték függetlenül egymástól a próblémát, akkor nem lehet, hogy mégis központilag van a hiba?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
3 órája, V.Ferenc írta:

Napok óta nekem is  kiirja a E:50019 hibakódot. Laptopon nézem a TVGo-t és random szerüen megjelenik a hiba Hálozatól függetlenül: wifi, kábel jelentkezik a hiba. Google Chrome-t használok bögészöként.

És ha már ennyien jelezték függetlenül egymástól a próblémát, akkor nem lehet, hogy mégis központilag van a hiba?

nem mukodik chrome on ha lefrisitett ennek kb -3 napja   , meg akartak magarazni hogy egy 700ezres laptop a hiba 🙄....

Edgen vagy firefoxon mukodik

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nem frissült a chrome de ennek ellenére produkálja a hibát. Még jó, hogy az előbb említett böngészőkét ajánlják. A párom szólt reggel, hogy a telefonján (S22 ultra) is megjelent a hiba.

Hívtam a Telekomot ott azt mondták, hogy a bekapcsolt VPN okozhatja a hibát, csak hogy nincs bekapcsolva a VPN.

Köszönöm megpróbálom a Firefox-ot. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

mivel telefonon ment hiba nelkul kerdeztem az ugyintezot hogy lehet google home appbol kitenni tvre  mert radio lett belole fekete kep csak hang van erre mondta a holgy hog ez a tv go nal nagy kepernyo blokkolva van🙄 igy chrome on kivul hdmi kabellel lehet csak tvre tenni....de olyan kimenet már nincs a laptopon mert minden caston megy👍

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nálam is állandóan E50019-es hiba van napok óta. Kb. 3-5 percenként laptopon, nézhetetlen a TVGO. A laptop karbantartott, frissített, vírusvédett, a wifi jel erős a sebessége 330 Mbps felett van, ping 6ms, minden más szolgáltatás, live, stream, web tökéletesen működik csak a TVGO-val van baj! Kezdem elveszíteni a türelmem, mert már hetekkel ezelőtt is jelentettem be TVGo-s problémákat, napokig "vizsgálták" meg leveleztünk meg hívogattak, majd megpróbáltak meggyőzni hogy a hiba nálam van. Akkor miért csak a TVGO-val van gondom és minden más tökéletesen működik a gépen??? 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 perce, B.Laszlo írta:

Nálam is állandóan E50019-es hiba van napok óta. Kb. 3-5 percenként laptopon, nézhetetlen a TVGO. A laptop karbantartott, frissített, vírusvédett, a wifi jel erős a sebessége 330 Mbps felett van, ping 6ms, minden más szolgáltatás, live, stream, web tökéletesen működik csak a TVGO-val van baj! Kezdem elveszíteni a türelmem, mert már hetekkel ezelőtt is jelentettem be TVGo-s problémákat, napokig "vizsgálták" meg leveleztünk meg hívogattak, majd megpróbáltak meggyőzni hogy a hiba nálam van. Akkor miért csak a TVGO-val van gondom és minden más tökéletesen működik a gépen??? 

 

naluk van a baj csak nem tudjak merre induljanak 🙄 

nalam is ez volt ma a vegeredmeny a hiba nalam van...meg a tobbi 12ezer felhasznalonal

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
8 perce, Tom44 írta:

nalam is ez volt ma a vegeredmeny a hiba nalam van...meg a tobbi 12ezer felhasznalonal

Egyre drágább minden szolgáltatásuk és egyre sz@rabb. Sajnálattal közlik az inflációkövető áremeléseket, közben halálra keresik magukat, milliárdos nyereségeket zsebelnek be de mégis egyre többet fizettetnek mindenért.  Ajánlom mindenkinek a Telekom csoport éves és negyedéves pénzügyi jelentéseit amik megtekinthetők a weboldalon: https://www.telekom.hu/rolunk/befektetoknek/penzugyi_jelentesek

Itt a számok mögé tessék odaképzelni még 6 darabb nullát: 

 

tc.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kíváncsiságból még csütörtök délután telefonon bejelentettem a hibát. Az ügyintéző hölgy meglepetésemre nagyon készséges és segítő kész volt. Odáig jutottunk, hogy felvett egy hiba bejelentést. Megjegyzem nem sok reményt fűztem hozzá, hogy lesz belőle csoda, de péntek reggel jött egy SMS, amiben tájékoztatnak, hogy meg találták a hibát és kijavították. Fénykép csatolva. Kipróbáltam a Chrome-t vasárnap és egész nap hiba mentesen ment.

Screenshot_20240729_111614_Messages.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...