malna123

Nem okostelefon

Kérdés

sziasztok!

szeretnék új telefont venni, mert hamarosan feladja a mostani, de nem szeretnék okostelefont. tudnátok ajánlani egy jó készüléket?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Nagyon köszi mindkettőtöknek! Megyek és megnézem a hagyományos telefonokat, de a Nokia jónak tűnik, mert a mostani is az.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Minden alkalmazásnál tudod állítani, hogy lássák vagy ne lássák az álapotodat. Könnyen beállíthatsz szabályt arra is, hogy bizonyos személyek e-mailjeit jelezze a készüléked a többi meg "némán" landoljon a postafiókodban... én is optimalizáltam a telefonom. :)

És az okos telefonnak nagyon sok előnye van... időjárás, üzletkereső, tv műsor, hírek, térkép, kuponfüzetek, zenék, jákékok (már nem unatkozom ha várni kell a bankban, vagy az orvosnál :) )

A hagyományos telefonokkal nekem az a bajom, hogy kicsi a képernyűjük és 10 perc mire bepötyögök egy SMS-t...

Visszatérve, nekem legutóbb Samsungom volt és akkor meg voltam vele elégedve...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hát akkor kb. leszűkül a kör a Nokia, Samsung, Alcatel, és egyéb, kb. nem túl ismert márkákra. A T honlapján a készülékeknél rá tudsz szűrni a hagyományos telefonokra. meglévő előfizetéseddel is beléphetsz, vagy ha nincs hívószámod a T-nél, akkor új előfizetést, vagy Domino csomagot vehetsz. Az ár-érték arányt figyelve egész jónak tűnik a Nokia 108-as, pl. Dominoban csak 10 990 Ft, ráadásul jár hozzá egy ingyen memo kártya is. De hallgasd meg a többiek véleményét is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Idegenkedem az okostelefonoktól, nem szeretném, ha mindig mindenki egyértelműnek venné, hogy folyamatosan elérhető vagyok (FB, munkahelyi emailek, és a különböző üzenetküldő applikációkon). Ha tényleg fontos, akkor inkább hívjanak fel.

A telefonnal emiatt csak telefonálni meg sms-ezni szeretnék, úgyhogy jó lenne ha egyszerűen kezelhető lenne, és sokáig kitartana (a mostanit is már elég rég használom). És persze ne legyen drága.

Köszi, hogy segítetek!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia, mire szeretnéd használni? Mik a fontos elvárásaid a telefonnal kapcsolatban?  (kijelző mérete, telefon funkciói, stb). A világ igencsak az okostelefonok irányába mozdul el, de akadnak még kivételek az új modellek közt is, bár azok használata igencsak korlátozott.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Van valami oka annak, hogy nem okos telefont szeretnél? Az érintő kijelző miatt?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most