NTX123

Tidal online streaming, Telekom internet

Kérdés

Tudna segíteni valaki abban, hogy a Tidal zene streaming szolgáltatás [L:http://tidal.com/hu][link][/L] miért nem működik Telekom iptv előfizetői interneten rendesen? Az egyéb hálózati hibák kizárásra kerültek, több routerrel, kábellel is tesztelve lett. Egyéb neten (upc, digi) azonos időben, rendben működik, nem a Tidal szolgáltatónál van hiba (a supporttal le lett egyeztetve), és nem csak nálam jelentkezik, hanem más t-home iptv előfizetőknél is ugyanaz a gond van, a számok nem mindig indulnak el, nem lehet rendesen léptetni a számok között, és beletekerni. A sávszélesség elvileg bőven elegendő. Ha elindul a szám, akkor már rendben lejátszásra is kerül, de egy albumban sokszor 1-2 vagy 2-3 szám után megáll, nem tölti be a következőt, manuálisan kell próbálgatni, amíg újra elindul a lejátszás.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Működik, beüzemeltem a Squeezeboxra is, kénytelen leszek még egy hónapra befizetni a Tidalra :mansurprised:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Setup/ Lan Setup menüben tudod átírni dns címet Lan1 static DNS 1: hez beírod hogy 8.8.8.8 Lan2 Static DNS2 höz meg 8.8.4.4 mentés újra indul Hgw ha meg újra Telekomos DNS-t akarod használni akkor törlöd a be írt dolgokat és ugyan úgy mented.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem Cisco EPC 3925 routerem van. Olyat találtam hogy, DDNS, DNS-t nem. Azért köszi a segítséget !

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Nem tudom pontosan hol lehet beállítani a te routeredben, ez minden gyártónál, típusnál máshol van. Keress olyat a menüpontok között, hogy DNS ami mögött egy ip cím van írva, azokat kell kicserélni a google public ip címekre, amit beírtam.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hű ezt lécci kicsit szájbarágosabban :) Ott tartok hogy beléptem a routerbe.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Sikerült egy lehetséges problémát megtalálnom próbálgatással.
Akinél ugyanez a gond van, próbálja meg, hogy a routerben a Telekom DNS szerverek ip címét átírja a google DNS szerverek ip címeire (8.8.8.8 - 8.8.4.4). Nekem ezzel most rendben műkódik! Az én hálózatomban a Telekom HGW routeren "PPPoE Pass Through" be van kapcsolva és saját router van mögötte, de szerintem a Telekom routeren is működie kell ennek a megoldásnak, mert, ott is ezek a hibák jelentkeztek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Segíteni nem tudok, hasonló nálam is ! Két hete eszem a kefét a Tidal-lal. Én is próbáltam más hálózaton, azon jó. Telekomos mobilneten is bizonytalan a működése(4G-m van). A Facebookon kérdeztem a T.komot; válasz: nem birja a Tidal szervere. Szóval etet bennünket a T.kom ! 

Nem tudom ezt olvassa e Tisztelt T.kom, de üzenem: hűségem lejártával lemondom minden T.komos cuccomat !

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most