Ugrás a tartalomhoz

segítség kérés


Petti

Ajánlott posztok

  • 2 weeks later...
  • Telekom

Szia Petti! A Telekom online tudakozó felületén gyorsan tájékozódhatsz, és kényelmesen megtalálhatod a keresett előfizetőt vagy telefonszámot. Amennyiben az ügyfél titkosította az adatait, úgy a tudakozóban sem fognak megjelenni az adatok, illetve ügyfélszolgálatunk sem adhat ki információt a keresett ügyfélről. ^Barna

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2 weeks later...

sziasztok aszt szeretném kérdezni hogy több helyen is olvastam az interneten hogy titokban más valaki idegen el tudja olvasni a Facebook ón az üzenetet kérdés mért kel ilyet csinálni az üzenetet annak írom akinek én szeretném Én Nem értem ezek szerint jó Meg Védi a Facebook az üzenetet Mit Tudok Csinálni Vagy Tenni Segít Valaki  

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

szia Barna Petti vagyok Kettő kérdésem volna aszt szeretném kérdezni hogy néha úgy érzem nehezen működik a telefonom van e olyan alkalmazás a telefonra ami rendbe tartja a telefont a második kérdésem amit ki törlök aszt Tényleg ki is törli vagy elraktározza valahova a telefon mert néztem a kukát de aszt írta hogy üres előtte meg töröltem Tudtok Nekem Segíteni Köszönöm Szépen Okos Telefonom Van          

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Telekom

Szia Petti! A telefonod helyes működéséhez fontos, hogyha van elérhető frissítés az operációs rendszerhez, akkor azt töltsd le, mert akkor az aktuális verzió fut rajta. Ugyanígy fontos, ha vannak olyan applikációk, amit rendszeresen használsz, hogy azokat is frissítsd, ha lehetséges. Érdemes lehet megpróbálnod egy víruskeresőt is használnod, ami biztosíthatja a telefonod védelmét, így eltávolíthatod a károsnak ítélt alkalmazásokat, adatokat. A kuka törlésével azok az adatok, amiket oda raktál már nem lesznek elérhetőek a telefonodon. Lehetséges, hogy az ilyen adatokat elő lehet később bányászni, de az már nem a preferenciáink közé tartozik. ^Barna

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...