Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Xiaomi 14T pro +ajándék tv


Zsolt33

Kérdés

7 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Sziasztok!

A promóció keretében szeptember 26 és október 6 között vásárolt Xiaomi 14T vagy Xiaomi 14T Pro készülékekkel lehet regisztrálni a Xiaomi oldalán október 13.-ig. A ráadás TV készüléket a regisztrált telefonnak megfelelően a Xiaomi biztosítja, a szállításban ők az illetékesek. Az akció a készlet erejéig érvényes, oldaluk szerint sajnos már elfogytak a TV készülékek.  A korábbi regisztrációk sikerességéről a Xiaominál érdeklődhettek. ^Dániel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2024. 10. 09. at 19:18, Hiddukel írta:

Üdv!

Ez engem is érdekelne. 

Én jelenleg nem kaptam semmit, de a cég sem méltatott válaszra azóta. A telefon megjött rendben.

Te kaptál bármilyen email-es visszaigazolást a regisztrációról, hogy sikeres volt, vagy rögzítették vagy ilyesmi?

Hello
nekem eddig annyi történt hogy el kellett küldeni a telefonnak a számláját 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2024. 10. 11. at 8:55, Telekom szakértő írta:

Sziasztok!

A promóció keretében szeptember 26 és október 6 között vásárolt Xiaomi 14T vagy Xiaomi 14T Pro készülékekkel lehet regisztrálni a Xiaomi oldalán október 13.-ig. A ráadás TV készüléket a regisztrált telefonnak megfelelően a Xiaomi biztosítja, a szállításban ők az illetékesek. Az akció a készlet erejéig érvényes, oldaluk szerint sajnos már elfogytak a TV készülékek.  A korábbi regisztrációk sikerességéről a Xiaominál érdeklődhettek. ^Dániel

Nekem eddig annyi történt hogy a megvásárol telefonnak a számláját kellett elküldeni de válasz azóta sem érkezett!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ritka rossz egy fórum ez...töröltem volna a hsz-t, de nincs lehetőség hozzászólás törlésre ( vagy úgy el van rejtve,  hogy belegebedek). Regisztrációt kér, de a recaptcha egy katasztrófa... meglepő a telekom még mindig inkompetens...

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Elysdriel
Törölni nem engedte a hsz-t...
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

10.06.-ig tartott a promóció, 10.13.-ig lehetett regisztrálni. Igaz, hogy a tv-k sokkal hamarabb elfogytak,  de attól a dátumok kötöttek.  A xiaomi meg fogja várni azt, hogy a vásárlástól való elállási jog leteljen.  Tavaly is az airfryer esetében 2 héttel  a promóció után kezdte  a postázgatást. Ha nem így tesz Pistike megveszi a telefont, meg kapja a tévét,  majd visszaadja  a neten vásárolt telefont, a Xiaomi meg futhat  a tv-ért. Leghamarabb a héten,  de inkább jövőheten fogják elkezdeni postázni  a tv-ket. Ha más e-mailt nem kaptál,  csak, hogy sikeres a regisztráció,  ellenőrzik az adatokat és,  ha hibát találnak,  akkor keresnek, akkor valószínűleg jelenleg minden rendben.  Szóval, türelem meg pár napig sztem.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...