Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Összeesküdtek ellenem


O. Krisztián

Kérdés

Sziasztok!

két hete kötötték be nálunk a netet és tv-t. 
Mióta bekötötték, azóta chatelek velük, hogy instabil a kapcsolat, masodpercekre megáll az internet, és a tv adás is. A chat eredménye mindig az volt, hogy jött az SMS pár órával később, hogy megtalálták a problémát és  javították. Aztán persze soha nem volt változas. 
Az utolsó alkalommal már mondtam nekik hogy mindenképp jöjjön egy szerelő mert nem oké. A szerelő felhívott pár órával később hogy ő tudja, hogy az a baj, hogy nem ezt a boxot kellett volna kapnom, menjek be az egyik irodájukba, és kérjek egy másik fajtát. Ez meg is történt, pár nap múlva meg is kapom. Viszont azóta egyáltalán nincs internet itthon, az acces LED villog. Le is adtam hibára még tegnap, mondom sebaj, megosztom telefonról a netet és majd nézem úgy a tv-t. Az pedig azt csinálja, hogy bármelyik csatornára kapcsolok, öt másodpercig hibátlanul megy, majd megáll, ha csatornát váltok, ugyanez. Meg itt se estem kétségbe, majd nézem telefonon a tvgot. Ott viszont hosszú töltés után minden alkalommal e115 hibát ír. Chaten és telefonon meg már nem tudok túljutni a bot vandán, mert ahogy meg tudja, hogy probléma miatt telefonálók, egyből arra hivatkozik hogy már adtam le ticketet és legyek türelmes, majd valamikor megoldják.

Létezik, hogy egyszerre nem működik semmi? 
 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...