Csaba966 Posztolva ekkor: Péntek 17:35 Megosztás Posztolva ekkor: Péntek 17:35 REDMI Note 15-ös mobilom van, Domino csomaggal. Németországban vagyok, tudok írni sms-t, de nem tudok fogadni. Mi lehet a baj? Idézet Link kommenthez Megosztás más oldalakon More sharing options...
Kérdés
Csaba966
REDMI Note 15-ös mobilom van, Domino csomaggal. Németországban vagyok, tudok írni sms-t, de nem tudok fogadni. Mi lehet a baj?
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon
0 válasz erre a kérdésre
Ajánlott posztok
Csatlakozz a közösséghez!
Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.