Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Szerződés újrakötése lemondással


qtyush

Kérdés

Szervusztok!

Hűségidő lejárta után újra szeretném kötni a szerződésemet, de mostmár a TV szolgáltatásra nem tartok igényt, csak az internetre, telefonra. Látom, ezt a webes felületen ezt nem tudom elintézni, csak hogyha személyesen bemegyek.

A kérdésem az, hogy vigyem be a set top boxot és a dolgait magammal, vagy majd kijönnek érte, és elviszik. Nem szeretnék kétszer elcaplatni a T-homeig. Már írtam nekik e-mailt egy hete, de nem kapok választ. :(

Köszönöm a segítséget,

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Ehhez kapcsolódik az én kérdésem is.

 

Átálltam adsl-ről kábelnetre, és ma feladtam a Pirelli HGW-t az összes tartozékával a postán. Kapok valami értesítést arról, hogy beérkezett, vagy rá tudok kérdezni az üfsz-on?

Volt, akinél két év után jelentkezett a T, hogy tartozik valami kütyüvel még és ezt inkább szeretném elkerülni.

 

Megj: vicces volt a két tenyérnyi HGW, az összes tartozékával a fél négyzetméteres "szabvány" doboz egyik sarkában, amibe még IPTV STB-ból is elférne kettő minimum, de inkább három... Szerintem mire odaér, a CD-je ripityára törik benne, ha nem maga a gw is...

 

SaGa

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...