feketegabi

Privát üzenetek

Kérdés

A privát üzenetek kialakításánál talán jobb átláthatóságot eredményezne, ha minden személyhez (vagy legalábbis személy és tárgy párosításhoz) egy üzenetlánc tartozna, nem pedig minden egyes bejövő és elküldött üzenet újabb tételként jelenne meg a listában.

privat-uzenetek-telekom-forum.PNG

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Sziasztok!

Igen, az IPB-vel sikerült felülemelkedni végre a privát üzenetküldő gyengeségein :)

A privát üzeneteitek közül csak az augusztusiak - pontosabban a 08.04-31. közöttiek - vesztek el.

Szép napot:

István

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Most már egy láncba szervezve láthatóak az üzenetek! :D Nagyszerű.

Nem úgy volt, hogy eltűnnek a privát üzenetek? Nálam megmaradtak. Ez is egy pluszpont. :)

Nálam is megmaradtak. Én is meglepődtem rajta! :) De persze a sok értesítés ami jött a rangokról meg hasonlók, azok picit bekeveredtek (rossz feladónévvel jöttek), így én kikukáztam az összes régi üzenetet :) Legyen az automatikus vagy személyes levél.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

aktuális még? xD

Most már egy láncba szervezve láthatóak az üzenetek! :D Nagyszerű.

Nem úgy volt, hogy eltűnnek a privát üzenetek? Nálam megmaradtak. Ez is egy pluszpont. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A privát üzenetek kialakításánál talán jobb átláthatóságot eredményezne, ha minden személyhez (vagy legalábbis személy és tárgy párosításhoz) egy üzenetlánc tartozna, nem pedig minden egyes bejövő és elküldött üzenet újabb tételként jelenne meg a listában.

privat-uzenetek-telekom-forum.PNG

aktuális még? xD

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Támogatom, ha a fórummotor engedi,  ez tényleg átláthatóbb lenne.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most