Nady

Szerződés módosítása

Kérdés

Tisztelt Telekom!

A július 1-én módosításra kerülő szerződésekkel kapcsolatban lenne kérdésem. Az Önök tájékoztatója alapján a májusi számlával egyidejűleg kellett volna kapnom egy kétoldalú szerződést, amit elfogadhatok vagy 15 napon belül jelezhetem, hogy nem kívánom ezt elfogadni. 

Én a számláimat az online felületen keresztül kapom, így semmilyen levél nem érkezett Önöktől. Ilyenkor mi a teendő?

Köszönöm!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Kapcsolat felvételi lapot javaslom,illetve ha a T-Mobile oldalán a telefonok között bolyongsz akkor felugorhat egy chat ablak,ahol beszélhetsz az ügyintézővel és ott is berögzítik az igényedet!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszi a gyors segítséget! Most épp dolgozom, de emailt minden további nélkül tudok most küldeni. Elegendő, ha csak egy szimpla emailt írok, hogy nem kívánom elfogadni? Vagy a kapcsolatfelvételi űrlapon keresztül? Köszi szépen!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Meg keresed a Telekomot pl a 1430-on, én a  számlázási osztállyal beszéltem összesen 10 perc alatt meg voltam. Netplusz internet csomagokra nem vonatkozik dominósokra pedig a következő egyenleg feltöltésig érvényes csak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Akik elektronikus fórmában kapják és fizetik számláikat,azoknak Májusban emailben ment ki az alábbi tájékoztató!

Link

Mivel Te még ezek alapján nem nyilatkoztál,így jelenleg még nem vagy elkésve,tehát akár a mai napon is jelezheted bármely ügyfélszolgálati csatornán (1430,email,személyes ügyfélszolgálat) hogy nem kívánod elfogadni a változtatásokat!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most