akosfarda

HONOR 6 rendelés

Kérdés

Üdv! Érdeklődni szeretnék, a Honor 6-os készülék várakozási idejével kapcsolatban. Tervezem megvásárolni, viszont szeretném tudni, hogy mennyi idő előreláthatólag amíg elérhetővé válik a készülék. Néhány nap, pár hét, esetleg hónapok? Köszönettel: Farda Ákos

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

mivel ez egy viszonylag új készülék, biztos, hogy lesz még. ha feliratkoztál a készletértesítőre, figyeld a postafiókod rendszeresen, mert elkapkodhatják előled, akik szemfülesek

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az a leg nagyobb gond a ezzel a fórummal hogy csak konkrét ügyekbe tudunk segíteni pl hogy kell be alítani ezt azt stb. Mobil tudósok hátha tudnak valamit de erre se tennék sokat. Telekom web oldalán találkoztál már fel ugró chat ablakkal rá mész valamelyik telefonra és véletlen szerűen fel ugrik egy ablak. Ott is lehet még T töl kérdezni.

Nem nagyon tudunk semmit, az a raktárkészlet, amelyből a webshop dolgozik, alapvetően független is a T-Pontokétól.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az a leg nagyobb gond a ezzel a fórummal hogy csak konkrét ügyekbe tudunk segíteni pl hogy kell be alítani ezt azt stb. Mobil tudósok hátha tudnak valamit de erre se tennék sokat. Telekom web oldalán találkoztál már fel ugró chat ablakkal rá mész valamelyik telefonra és véletlen szerűen fel ugrik egy ablak. Ott is lehet még T töl kérdezni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Értem, több helyen érdeklődtem már, tanácstalanságomban fordultam ide. Persze feliratkoztam, de eléggé úgyfest hogy felesleges várakoznom, hogy elérhető lesz a készülék sajnos.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sajnálom, de erre itt nem hiszem hogy tud valaki választ adni neked. Készlet értesítőre feliratkoztál?

Máshol kéne meg kérdezned pl 1430 vagy Facebook stb hátha.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most