Pdori888

Samsung Galaxy Note 4 hálózati hiba

Kérdés

üdv. Szeretnék érdeklődni hogy Note4-re mikor várható egy újabb szoftver frissítés ugyanis amióta le lett frissítve 5.0.1-re azóta folyamatosan elmegy a térerő és vissza sem áll magától csak ha újraindítom. Voltam vele Samsung szervízbe mivel a t-mobilba azt mondták oda menjek mert ott hamarabb rátalálunk a megoldásra viszont ott azt mondták nem tudnak vele mit kezdeni csak egy újabb szoftver frissítés segíthet.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Erre a szerviz válasza készülek hibátlan.  És visszadobta a telefont magyarul nem csinaltak rajta semmit. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Udv nekem most cserélt a samsung kijelzöt mert hát beégett 6 honap alatt ,meg tettek rá android 5.1.1 et és azota ezt csinalja nekem is elmegy a tererö és ujraiditasig semmi . Vagyis az uj android nem segit. 

Ujabb servizelést kertem . Több info kesöbb.....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: Mon Jul 13 2015 08:31:32 GMT+0200, Pdori888 írta:

üdv. Szeretnék érdeklődni hogy Note4-re mikor várható egy újabb szoftver frissítés ugyanis amióta le lett frissítve 5.0.1-re azóta folyamatosan elmegy a térerő és vissza sem áll magától csak ha újraindítom. Voltam vele Samsung szervízbe mivel a t-mobilba azt mondták oda menjek mert ott hamarabb rátalálunk a megoldásra viszont ott azt mondták nem tudnak vele mit kezdeni csak egy újabb szoftver frissítés segíthet.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm a választ. Igen elég nehéz türelmesen várni mivel az ember nem azt várja egy 180.000 forintos telefontól hogy ne úgy működjön ahogyan az elvárható.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

Ezt pontosan azért nem lehet megmondani, mert több dologtól függ. Amennyire jól láttam az interneten az 5.1.1-es verziót külföldön is csak az elmúlt 1-2 napban adta, illetve tervezi kiadni a gyártó. Először ennek el kell jutnia a szolgáltatóhoz, ahol tesztelik majd az új szoftvert (és esetleg a hálózatukhoz "igazítják", ha szükséges), és ha mindent rendben találnak, akkor elérhetővé teszik a felhasználók számára. Ez azonban időbe telik, úgyhogy  türelem, előbb-utóbb megérkezik - bár  abszolút megértem, hogy az embernek nehéz türelmesnek lenni, ha ilyen zavaró problémák merülnek fel. Remélem, mielőbb sikeresen megoldja majd a gondot az új szoftver!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most