anonymus

Beszélgessünk kötetlenül

Kérdés

Régi fórumon ilyen is volt, sok érdekes hosszabb lélegzetvételű beszélgetések voltak, ami csak off lenne a többi részen. Úgyhogy emberek jó beszélgetésről minden, ami nem T.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

92 válasz erre a kérdésre

Jaja, mondjuk az tényleg gáz, ha van olyan értékesítő, aki saját zsebre dolgozik. Mert akkor nem „az a szemét értékesítő” lesz az emberek fejében, hanem „az a szemét Telekom”.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én pedig az 1002-höz :D Most látom, lehozta az Index a kártyacserés balhét. Érdekes mik vannak :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm sokat kellet jártatnom a számat érte el is kopott erről jelenleg tárgyalok istvánnal.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

*anonymus írta:

Lázad lázad lázad :P ez ki mondva jobban hangzik.*Gratulálok az 1000 bejegyzésedhez! :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Lázad lázad lázad :P ez ki mondva jobban hangzik.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

*Laciii írta:

@feketegabi majd lesz :D Jönnek majd a trollok.* Reméljük, ezt a topikot azért nem találják meg. :D Amúgy összességében is elég kulturált a közösség, néha akad egy-két – szolidabb – háborgás, de az teljesen természetes.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

majd lesz :D Jönnek majd a trollok. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

És mi lesz a vége vajon ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@feketegabia vitákból lesznek a jó beszélgetések :DDD

Amúgy ez teljesen így van, csak épp az ilyen témák szolgálnak jó táptalajul a HITvitáknak, amelyeknél bizony már az észérvekkel sem megyünk semmire. :D Szerencsére ez a közösség (még) nem olyan, hogy ilyen kialakuljon. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A Note 4-em stabil, igaz, nekem független van, nem Telekom ROM-os (sőt így a hardver is más). Az S6-nál valami tényleg mellécsúszott, pl. azért az érdekes, hogy 14 nm-es Exynosszal jobban melegszik, mint a Note 4.

A 640 amúgy jó, ha nem akarsz rajta gépelni, kicsit érzéketlenre sikerült az érintőpanel (vagy a múltkori ügyfélé volt selejt :D).

Szerk.: én a helyedben egészen egyszerűen letiltottam volna a Hangoutsot.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Amitől kiborulok, azok az OTA frissítések Androidon. 5.0.2-ről 5.1.1-re jött a frissítés, nagy örömmel nyomom fel, a frissítés után meg muszáj volt gyári beállításokat csinálnom, mivel a Hangouts (amit egyébként egyszer se nyitottam még meg) fél óránként leállt :D Itt ment el a kedvem az S6-tól. Mellette szóljon, nagyon szép készülék, illetve a kijelző és a kamera is fenomenális, de hogy nem teljesen stabil a rendszer, inkább felmondom ezeket az extrákat a stabilitásért.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Erre nem tudok mit mondani pedig egy S6 tol elvárható lenne hogy stabilan fusson.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az a baj, hogy még az S6 se stabil :/ Vagy csak én nem bírom elviselni a bakikat 7 év iOS után, de 3 hónap után vissza is váltottam S6 Edge-ről i6-ra :D WP-nél meg a legolcsóbbak is stabilan működnek. Most pl. a 640 nagy siker. Olcsó és teljesen jó telefon.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ne félj nekem se tetszik annyira a csempe de Windowsnak meg az a előnye a stabilitás amit az Android rég el vesztett vagy csak részben van már meg.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

lehetne, elismerem, hogy a WP tényleg stabil és jó, csak nekem a csempés történet nem tetszik :D Ettől függetlenül hamarabb ajánlanám, mint az olcsó Androidot :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ezt Windowsra is mondhatod, 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Eletnagysagu, es beszel is :D

Droid nyitottabb es itt megall a pro. iOS sokkal stabilabb, minosegibb :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem a kijelzőméret volt eltántorító iPhone fronton; most is Note 4-et használok. Igaz, már ott az iPhone 6 Plus, de az meg az (én igényeim szerint) nagyon buta a „Nótámhoz” képest. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha csak  a kinézet akkor ez ilyen meg szoksz meg szöksz dolog szerintem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

IOS ellen mit hoznál fel ami Android malmára hajtja a vizet ?

iOS felülete az ami nagyon eltaszít az almától. Volt iPade-em de ááá 2 hónap után eladtam mert nem bírtam megszokni a felületet. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hercegnő ? Jól értem babázol a medencében ? Életnagyságú vagy kisebb ?:DDD

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
A gta csak egy pelda volt :D termeszetesen egy hideg sor es egy medence parosnal nincs is jobb ebben az idoben. Plusz egy ket bikinis hercegno :D a teljesseg kedveert

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen narancsozni nem akartam de banánozáson gondolkodok nagyon a dedikált gigabites lan miatt jó kis router lenne belőle.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Roli82 Emelem a tétet Hp Pavilion g6-1150 + Raspberry Pi B2

Málnázgatsz? :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Odd minek ? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most