ErdosMercedesz

Rosszul választott készülék cseréje 14 napon belül

Kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy ma egy hete (2016.02.15-én, tehát 7 napja) vásároltam egy iPhone készüléket részletre, új előfizetéssel. Viszont nem tudtam jól felmérni a készülék tárhelyét és most 16gb helyett 64 gb-osat szeretnék. Van arra lehetőség új előfizetésnél, hogy 14 napon belül módosítsuk a szerződést és természetesen a különbözet megfizetésével egy nagyobb tárhelyű, de ugyanolyan készülékre cserélhessük?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

3 órája, Nyári magdi írta:

Sziasztok online rendeltem egy galaxy A 12 nagyon nem tetszik se fólia nincs rajta és uj lenyomata 10 ből 2 ismeri fel szóval ki szeretném cseréltetni be viszem a Telekomba mennyi idő múlva lesz új készülék?? 🤔🤔🤔

Üdv!

Vidd be és kiderül. Ha van olyan készülék helyben, amilyet szeretnél helyette, akkor talán azonnal is,

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok online rendeltem egy galaxy A 12 nagyon nem tetszik se fólia nincs rajta és uj lenyomata 10 ből 2 ismeri fel szóval ki szeretném cseréltetni be viszem a Telekomba mennyi idő múlva lesz új készülék?? 🤔🤔🤔

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello Mercedesz, a 14 nap csak akkor érvényes, ha interneten rendelted (elállási jog). ha Té boltban vetted, akkor nincs ilyen, ott csak a 3 napos csere van, és az is csak akkor, ha hibás a cucc...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Amennyiben előfizetett csomagra nem köt hűség 14 napon belül biztos hogy vissza csinálhatod. Vissza viszed egy T pontba és max 30 napon belül jóvá írják.  De ha csomagra is van hűséged úgy kicsit érdekesebb, bár szerintem akkor is mennie kell, ha csak a törvényi szabályzást nézem . Első körben fel hívnám 1430-at ott tanácsot kérnék melyik T-pontba vihetem. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most