Kérdés

Sziasztok!

A kérdésem a következő: ha mondjuk *****fonnál van egy feltöltőkártyás számom, akkor áthozhatom-e a számomat a telekomhoz, ahol szintén feltöltőkártyás maradhatna?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Hello @kozicz.norbert, szerintem igen, minden további nélkül :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Biztos? Mert akkor engem átvertek a boltban.. kellett vennem előfizetést, hogy megmaradjon a számom.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A számhordozáskor szabadon eldöntheted, hogy Telekom havi díjas vagy Domino előfizetést, díjcsomagot szeretnél-e, függetlenül attól, hogy milyen konstrukcióban vagy a jelenlegi szolgáltatódnál.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor engem elég jól átvert a csaj a tmobilos boltban... ennyire leakarják húzni az embereket?
És akkor most mit lehet tenni? Menjek vissza és borítsam rájuk az asztalt?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Lehet kezdő volt a csaj és nem volt képben. Menj vissza az üzletbe vagy írj panaszt ezen a linken.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ma este lesz az ablakom, ráadásul a csaj még mondott is vmit, hogy nem tudta ott megcsinálni a fiókot, mert vmi hiba volt a rendszerrel, de e-mail címmel sikerült belépnem, de nincs benne a szerződés még. Szóval írjak most, vagy megérné inkább kivárni az ablakot, hogy biztosan sikeres lesz e a számhordozás maga. Mert ha nem sikeres, akkor úgyis vissza kell mennem a boltba.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most