Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Tatung STB-3112 CDA IPTV Set-Top Box


Wolwerine

Kérdés

Sziasztok. Szerdán váltottam IPTV-re (mellette gyorsabb kábeles netre, és Hoppá Pluszra is) , s eddig elégedett vagyok. Stabilan megy a Sagemcom router és a Tatung set-top box is. Utóbbval kapcsolatos néhány kérdésem.

  1. Nem lehetne e állítani valamilyen beállításban, hogy a Set-top box mutassa, hogy éppen melyik aktuális csatornán vagyok? Ez gondot okoz, mert sokszor csatornaváltásnál gyorsan nyomok egy "OK"-t az univerzális távirányítón, s már is HD-ban vagyok. Ha viszont olyan csatornára térek vissza, amelynek nincs HD-s verziója, nem mindig tudom, hogy épp hol vagyok...ugyanígy, jó lenne, ha kikapcsolt állapotban látszódna, mennyi az idő - ahogyan az előző (nem HD-s) eszközön látszott.
  2. Okozhat-e problémát, ha megtanítom az univerzális távirányítót az LG tv-m kezelésére? Összeakadhatnak-e a Set-top boxszal?
  3. Az érkező frissítések automatikusak-e, vagy mauálisan jóvá kell őket hagynom? Érkezik-e frissítés a Sagemcom routerra is?

Elősre is köszönöm a válaszokat!

 

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Wolwerine
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 5

1. Esetében nem tudok ilyen beállításról, de ha nyomsz egy balra vagy jobbra nyilat akkor info sáv meg jelenik és ott látod. 

Beállítások /csatorna beállítások részen sd csatornákat el rejtheted aminek van hd kiadása. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...