cshubakka

ZTE Speedport Entry 2i - URL Filter

Kérdés

Azt szeretném megtudni, hogy a Telekom által szolgáltatott modem+router készüléken hogyan lehet sikeresen konfigurálni a tűzfal beállításai közöt az URL filtert?

Jelenlegi konfigurációm ellenére is sikeresen meg tudom nyitni a weboldalt a böngészőmben.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

@cshubakka

Csak a szolgáltató tudja frissíteni. Neten nem fogsz találni semmit hozzá. Talán valami Német FW-t, amit erre nem lehet feltenni.

Van rajta Qos, ott van az Internet fül alatt a baloldali menüben.

URL filtert most whitelistre tettem így blokkol mindent.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Rebootoltam mielőtt írtam ide.

Az útmutatóban sincs semmi, ami erre vonatkozna, viszont észrevettem, hogy ezen még QoS funkciónak is kéne lennie az útmutató szerint.

De hogy ez a kütyü semmi értelmeset nem tud, én mindjárt a falnak futok. Hogyan lehet ezen egyáltalán frissíteni a firmware-t? A márka, meg model alapján csakis a magyar telekom meg a görög OTE oldala bukkan fel Google-ban, de sehol nem találok frissítésre vonatkozó utasításokat, letöltéseket, csakis az útmutatót.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv @cshubakka

Sajnos úgy néz ki, hogy ez egy nem működő funkció ebben a gépben. Jelenleg ugyan ez a tipus van nálam és a szomszédnál is, megnéztem mindkettőt, egyiken sem működik. Rebootot próbálj meg, hátha... jelenleg nem szeretnék magamra és a szomszédra pedig főleg nem rebootot nyomni :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most