Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Osztrák mobilhálózatra kapcsolódási probléma


nagymark67

Kérdés

10 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 4

Szia @nagymark67 !

Az a helyzet, hogy az én meglátásom szerint mióta "ingyen" van a roaming azóta csak rosszabb lett. Én Olaszországban tapasztaltam hasonlókat. Volt egy Indexes cikk is erről. Sajnos még nem lett tökéletes a roaming. Főleg a régebbi vagy az egyéni csomagokkal vannak hasonló problémák ahogy nekem feltűnt.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hello @nagymark67, van olyan hely, ahol tudod használni legalább hívásra az előfizud? azért lényeges, mert ingyen roaming zűrök ide vagy oda, az előfizudon nem lehet roaming tiltás, különben csak segélyhívás van, ahogyan írtad (nagyon régi kártyákon még lehet tiltás, amit a Té honlapján, az önkiszolgálóban vagy a Té appban le tudsz szedni). ha ez nem áll, mert volt már, hogy tudtad használni, akkor legközelebb ki-bekapcs, kézi hálózatválasztás (mert az adott hálóval is lehet pont akkor valami, viszont olyan nincs, hogy egyszerre hal le mindegyik). erre jön rá mobilinternet roaming, amikor a hívások mennek, de a net nem. ilyenkor is a ki-bekapccsal, kézi hálózatválasztással érdemes trükközni

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...