Nufi

Adategyeztetés probléma

Kérdés

Tisztelt Telekom!

A családom számára én intéztem el az adat egyeztetést, a sajátomét is. Ennek köszönhetően kaptam is hétvégi ingyenes telefonálási lehetőséget ahogyan azt önök hírdették is. 

Viszont ennek ellenére fel lett függesztve a számom! Annak ellenére, hogy biztos vagyok benne, hogy elvégeztem az adategyeztetést többször is időre a saját mobilomhoz is. SMS-st szerintem kóddal nem kaptam mostanában csak azt a sablonos "szerződésünk megváltozott stb..." féle havi sms jött csak.

Kérem szépen segítsenek és válaszóljanak!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Körül néztem a fórumon és már látom, h nem vagyok egyedül. Most már tudom, h nem én hibáztam ,ha nem a telekom.

Még 1x köszi a választ most már tudom, h mit kell tennem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Most már csak az maradt vagy az adott kártyáról feltudod hívni a 0680 kezdető adategyeztetős számot. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Online adategyeztetésnél már kódot se küld nekem... Ezért kénytelen leszek face-to-face intézni ezek szerint. thx

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ennél többet nem tudunk írni... :S

DOMINO ADATEGYEZTETÉS

Amennyiben nem végezted el az adategyeztetést, de szeretnéd a korábbi telefonszámoddal újra használni a Domino kártyád, az SMS-ben kapott kóddal szeptember 30-ig új Domino előfizetői szerződést köthetsz 

Amennyiben elakadsz, kérjük, nézz be az ezzel kapcsolatos témakörünkbe, és ha nem találod a választ, kérdezz, a fórumközösség segít!

Figyelem, a Domino adategyeztetéshez nem kell SMS-t küldened!  Az erre épülő csalásról további részletek itt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most