Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Telekom fiók összekötés otthoni előfizetéssel


Valentin

Kérdés

Ajánlott posztok

  • 2
Épp most, teherwagon írta:

Hello @Valentin, persze. belépsz, bal oldalon beállítások, aztán telekom fiók beállítások, aztán az oldal alján új előfizetés hozzáadása, aztán az otthoni fül és mehet (mt azonosító és a jelszó kell hozzá)

16 perce, Valentin írta:

m össze tudnák-e kötni az otthoni előfizetésemmel anélkül is, hogy bemennék személyesen egy üzletbe?

Igen, ezt értem.

 

De nem lép be az mt azonosítóval illetve a jelszóval az otthoni szolgáltatásba.

 

Esetleg ha privátban elküldöm az MT azonosítót + ami kell új jelszóhoz akkor tudnál nekem új jelszót küldeni megadott telefonszám / emailre?

 

Vagy csak simán hozzáadni az újonnan regisztrált telekom fiókomhoz az otthoni előfizetést?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
1 perce, teherwagon írta:

Hello @Valentin, ja, így más a leányzó fekvése :D

ügyfél vagyok, mint te, így nem :D ha nem sürgős, akkor várd meg, amíg a Té feloldja a tiltást, vagy készíts ideiglenes jelszót

Ja igen, utána már leesett, hogy *****séget írtam ¬¬

 

Ideiglenes jelszót hogy? Mert csak ez a születési év, anyja neve stb jön be (ha épp nincs letiltva 3x próbálkozás miatt:D)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Nem volt egyszerű, de megleltem a Huawei HG8245H digitális elosztó belépési oldalát, csak az a baj, hogy nem tudom sem a nevet, sem a jelszót. Egyszer már volt jelszóváltás, és nem tudom, a név átíródott-e? A Telekom meg csak pénzért "segít". Ezen kicsit kiakadtam. 
Mindenesetre köszönöm, hogy megpróbáltál segíteni! 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Szia! 
Sikeres volt a jelszócsere, nagyon szépen köszönöm a segítséget! Minden eszköz működik, most már csak a repeater-t kell összehangolni vele. Eddig nem sikerült, majd nyugalmasabb időben megpróbálom. 
Most már bevallom, hogy az avatártól eltérően (nem sikerült lecserélnem) nőből vagyok és 63 éves, ezért is vagyok ilyen béna. 
Mégegyszer köszönöm!!!


 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

@Kezdő

Melyik jelszó cseréjét ajánlja fel? Az adminisztrátori felületre való belépéshez tartozó jelszóét?

Két különböző jelszó, egyik cseréje nincs hatással a másikra.

Ha a wifi jelszót megváltoztatod, utána változtasd meg a gépeden/laptopodon/tableteden/telefonodon is, mert nem fog tudni csatlakozni az új jelszó miatt.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

A wifi jelszót szeretném megváltoztatni, de már teljesen össze vagyok zavarodva. 
Szóval van egy Huawei HG8245H jelű routerem, innen kapom a jeleket. TV, telefon, internet, optikai kábelen. Pár hónapja a laptopom újratelepítésekor megváltoztattuk (nem néztem, hogyan) a wifi jelszót. Túl egyszerűre sikeredett, időnként olyan gyenge, hogy szinte használhatatlan, ezért azt gondolom, talán valaki rácsatlakozik. Ezért szeretném megváltoztatni, ennek a menete kellene. Most itt tartok, de nem írtam be az új jelszót, nem vagyok biztos abban, hogy ez megoldás. 

Huawei.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

@Kezdő

Ez a Huawei adminisztrációs oldalához történő hozzáférési jelszó megváltoztatására szolgáló lap, neked nem ez kell, hanem WLAN fül. Javaslom olvasd végig az eszköz user manuálját.

Egyébként ezen a felületen meg lehet nézni, hogy valaki rá van e kapcsolódva.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

@Kezdő

Dehogy, azért vagyunk itt, hogy segítsünk.

Attól is függ, hogy milyen kliensről beszélünk.

Windows-hoz itt van némi leírás, igaz sok sallangal, de majd keresek másik leírást, ha túl bonyolultan van fogalmazva....vagy inkább Youtube videót

Update:

Találtam is egy viszonylag egyszerűt Windows 10-hez

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...