Márffy Magdolna

skype android

Kérdés

Tisztelt Fórum!

Huawei p9 plus mobilom van,android 7 rendszerrel.a legujabb skype verzio iszonyú rosszul működik rajta.Nagyon lassan küldi az üzeneteket.Állandoan kiirja hogy kapcsolódás..Beszélgetés frisstisése...Állandoan baj van vele.használhatatlan.a másik mobilon huawei p7 android 5 rendszerű telefonon régebbi verzió van,az működik.Mi lehet a gond?Letöröltem,ujratelepitettem a skypeot..Állandoan kiirja hogy nincs internetkapcsolat,pedig van.Minden működik a telefonon.Az uj telefonra meg már nem engedi a régebbi verziot feltenni.Kérném segitségüket,hogy mit tudok tenni!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Hello @Márffy Magdolna, egyetértek btz-vel, a bejegyzéseid alapján annyiszor meggyűlt már vele a bajod, hogy a helyedben én ejteném, és áttérnék egy másikra

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Értem. Ez azt erősíti, hogy a Skype oldal nem kóser, esetleg a frissített applikáció bugozik.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mindkét esetben.Bar most késő este müködik.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Wifit használva viszonylag egyszerű, én a Wifi Manager alkalmazást használom, abban meglehet adni statikus ip címet wifi kapcsolatonként. Így DNS és átjáró címet is.

Mobilnet esetén már neccesebb, vagy ROOT-olni kell a telefont hozzá vagy olyan VPN- t használni, ami a Google DNS szervereit használja.

Egyébként ez a hibajelenség Wifi kapcsolat vagy mobilinternetes kapcsolat esetén jelentkezik vagy mindkét esetben?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Töröltem az adatokat.Ujratelepitettem.Hogyan azt a google dns szervert vagy mit beállitani a telefonos skypeon?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Márffy Magdolna

Szerintem Skype oldali hiba. Sajnos sok fórumon olvastam már, hogy valami nem kóser azzal a programmal.

Én a helyedben letörőlném az useradatokat a programról, esetleg beállítanám, hogy a telefonom a Google DNS szervereit használja. Ha továbbra is ugyan ez lenne a hibajelenség, akkor elgondolkodnék nem térek e inkább át egy másik szoftverre.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most