Ugrás a tartalomhoz
  • 1

IPTV felvevős box


kabelnet

Kérdés

Van egy problémám. A felvett műsorok némelyike - szerintem az/azok, amelyeket (ek) a STB a saját HDD-jének elromlott szegmenseire vett fel - lejátszáskor azt csinálja, hogy egyszer csak megszűnik a hang, a kép még mozog 2-3 másodpercig, majd a kép is megdermed. Ebből az állapotból egyedül csak a gyors előretekerés gomb billenti ki pár másodpernyi műsoridő átugrása árán.
Van valaki, aki szerint is itt HDD hibáról van szó? (A jelenség csatornafüggetlen!)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2
1 órája, Tibor Kiss írta:

Nem tudom hogy mi okozhatja ezt a hibát,de már nálam is sokszor elöfordult.Csak azért nem jelentettem hibára mrt van még egy pár felvétel amit még nem néztem meg.

Én is azért halogatom már vagy egy hónapja, mert van rajta a kis unokám számára még néhány megnézetlen Eperke mesefilm, illetve azt is hallottam, hogy ha cserélik a boxot, akkor a javítottban már kisebb (fele) kapacitású HDD lesz. (Állítólag)
Viszont lehet, hogy nincs más megoldás. Egyelőre - tegnap óta - úgy ügyeskedek, hogy amelyik felvétel a lejátszásnál megáll (ahol rossz a HDD), onnan nem törlöm ki a felvett és már megnézett műsort, bízva abban, hogy esetleg csak ezen a helyen rossz a HDD, és a többi szegmensre történő vétel lejátszása már problémamentes lesz.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...