bvkriszti

Probléma

Kérdés

Sziasztok! Nekem kb 2 éve van egy  ZXV10 H201L rooterem.egyre több baj van vele..elveszti a netet, a wifi is hol jó,hol nem. Lehetne másik fajtát kérni a szolgáltatótól? Illetve hallottam egy ilyen netgyorssító eszközről.otthoni hálózathoz.4g hálózatról erősíti meg a meglevő adsl netet.valóban van ilyen lehetőség?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

@bvkriszti mérj 4G telefonnal mobilnet sebességet a modem helyén az asztal alatt a fal és a pc fémháza közt a sarokban. Max annyival tudja növelni a sebességet..

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Tamas586

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
25 perce, btz írta:

...Sajnos adat limit is tartozik hozzá, ami a gyakorlatban néha van, néha egyesek jelzik, hogy nem történt lassítás az adatkeret felhasználása után....

Tapasztalataim szerint állandó a korlátozás napi 10 giga után, ez alól csak esetleges karbantartás kivétel, vagy ha módosítanak beállításokon. Mindenesetre jobb a semminél, de újabb 2 éves hűség aláírása előtt megnézném hogy van-e esetleg jobb szolgáltatás a konkurenciánál ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@bvkriszti

Rendben. Írd meg mit tuddtak ajánlani neked. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm szépen a válaszaidat! Akkor váltok csomagot 30 Mb/s re.aztán írok,hogy mit sikerült eléni ! 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@bvkriszti

Hogy milyen mértékű pozitív változást hozna a gyorsító opció, azt nagymértékben a helyi 4G viszonyok határozzák meg. Ha jó a térerő és nem túl leterhelt a hálózat, akkor sokat javíthat a helyzeteden. Sajnos adat limit is tartozik hozzá, ami a gyakorlatban néha van, néha egyesek jelzik, hogy nem történt lassítás az adatkeret felhasználása után. 

Amennyiben a központ is alkalmas rá VDSL2 technológiával lehetséges, hogy 30mbps-t kapj. A jelenlegi HGW-d ebben az esetben biztos, hogy cserélik, mert nem VDSL2 képes. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen azt most olvastam.de nem tudom,megéri-e.tehát lenne-e érdemleges pozitív változás!?!  gondoltam arra is,hogy a jelenlegi 10Mb ot 30-ra váltatom.ebben az esetben szükség van maás eszköz(ök)re?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@bvkriszti

Igen, van. Gyorsító opció a neve. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most