Krusi

Nyomógombos telefon feloldása

Kérdés

Tisztelt fórum! van egy sony-ericcson K610i telekomos telefonom,s nem tudom feloldani. megkaptam ugyan hozzá a feloldó kódot,de nem tudom vele feloldani. azt a választ adja hogy helytelen kód. kérem aki tud segítsen. Előre is köszönöm. Kruspér Gilbert.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Krusi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Posztolva: (szerkesztve)

Mikor bevittem a Telekom egyik debreceni üzletébe s úgy nézett rá a kishölgy mint aki megijedt hogy mit akarok én tőle ezzel a kütyüvel. Sajnáltam szegényt. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Krusi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @Krusi!

Csak megerősíteni tudom, amit @teherwagon írt. Nekem is egy igencsak koros készülékkel sikerült a dolog, igaz harmadszori próbálkozásra, úgyhogy megéri többször próbálkozni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szívesen :D igen, nekem is lapul még a fiókban néhány (nem pont ilyen, de hasonló korú) SER teló. én nagyon imádtam, és pár évvel ezelőttig nyaralásoknál még használtam is némelyiket (annak már mindegy, akár el is tűnhet alapon). nem biztos egyébként, hogy reménytelen (én csak azt írtam, hogy kétesélyes), a szomszédasszony sok éves, kinyitható Tés Nokiáját például a kora ellenére nekem sikerült függetlenítenem. igaz, eltartott egy darabig, ráadásul a végén több kódot kaptam, így várnom és próbálgatnom kellett :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm teherwagon. Akkor szerintem hagyom a fenébe. Valóban nem mai gyerek,de még mindig tökéletesen működik.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Krusi, az általad írtak alapján tudod, hogyan kell, csak a kód nem jó. ez a rosszabb eset. én a helyedben lekérném újra a Tétől, hátha másikat küldenek, amivel megy. ha nem, akkor nem nagyon lesz megoldás, ez már egy tinikorban lévő teló, arra meg nem vállalnak semmit

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most