Ugrás a tartalomhoz
  • 0

HD jel megszűnt újraindítás után


adam04

Kérdés

Sziasztok!

A minap újra kellett indítanom a routert, mivel annyira használhatatlanná vált a WiFi, hogy az leírhatatlan (ezt nagyjából havonta meg kell ismételni, mert addig bírja rendesen). Úgy csináltam ahogy eddig, kihúztam a konnektorból (korábban az ügyintéző ezt javasolta), viszont miután helyreállt a rendszer HD jel már nem jön a boxból a tv-be. Ugyanúgy HDMI-vel van összekötve, mint eddig, de nem a HD felirat nem világít már a boxon, illetve azóta a kép is el van csúszva a tv-n, és sehogy sem lehet korábbi állapotba hozni.

Előre is köszönöm szépen a segítségeteget!

 

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 4
20 perce, adam04 írta:

Sziasztok!

A minap újra kellett indítanom a routert, mivel annyira használhatatlanná vált a WiFi, hogy az leírhatatlan (ezt nagyjából havonta meg kell ismételni, mert addig bírja rendesen). Úgy csináltam ahogy eddig, kihúztam a konnektorból (korábban az ügyintéző ezt javasolta), viszont miután helyreállt a rendszer HD jel már nem jön a boxból a tv-be. Ugyanúgy HDMI-vel van összekötve, mint eddig, de nem a HD felirat nem világít már a boxon, illetve azóta a kép is el van csúszva a tv-n, és sehogy sem lehet korábbi állapotba hozni.

Előre is köszönöm szépen a segítségeteget!

 

 

 

Újra kell indítani a boxot is! ;)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...