Dezsike

Akciós adatforgalom a foci vb-re

Kérdés

Sziasztok!

2 éve a foci eb alatt korlátlan tv go használatot kaptam, tavaly pedig abszolút korlátlan adatforgalmat a nyárra. Holnap kezdődik a foci vb, de nem találtam információt arról, hogy idén is lenne hasonló akció (nem vagyok magentás, különálló mobil előfizetésem van, tv gohoz van hozzáférésem). Szeretném út közben követni az eseményeket, de nem éri meg emiatt felváltanom a korlátlan adat opcióra majd vissza, mert megszűnne a havidíj kedvezményem. Ezért érdeklődnék, hogy idén lesz-e hasonló akció? Mert ha nem, még ma elmennék egy másik szolgáltatóhoz korlátlan adatot tartalmazó hűség nélküli csomagot venni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Posztolva: (szerkesztve)

Jelenleg nincs róla, hír hogy, idén lenne ilyen kedvezmény.

Azonban több oldalon is hiányolják, így lehet, hogy a Telekom sem feledkezett el róla, csak jól titkolja.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: dptrsk

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
15 perce, dptrsk írta:

Jelenleg nincs róla, hír hogy, idén lenne ilyen kedvezmény.

Azonban több oldalon is hiányolják, így lehet, hogy a Telekom sem feledkezett el róla, csak jól titkolja.

Szerintem már nem lesz, késő van már ilyenhez. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
15 órája, anonymus írta:

Szerintem már nem lesz, késő van már ilyenhez. 

Sajnos igazad lett, elfogyott mobilnetről bár maga a tv go felülete bejött, semmilyen tartalom nem nyílik meg, [ContentList Oerr_ott_1] hibakóddal leáll. Bár néztem, hogy tematikus opcióként megrendelhető a korlátlan tv go, de ennyiért?! Ennyit már nem ér a dolog.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Végig pörgettem tegnap, a nyári kampányt, de eddig nem szerepelt benne ilyen elem. Szerintem már benne kéne lennie, :( ha tervezik. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
11 órája, anonymus írta:

Végig pörgettem tegnap, a nyári kampányt, de eddig nem szerepelt benne ilyen elem. Szerintem már benne kéne lennie, :( ha tervezik. 

Élesben is kipróbáltam meccs alatt, nem megy sajnos :( Még úgy sem, hogy WiFiről elindítottam és menet közben átváltottam mobil kapcsolatra, egyből megszakadt az adás. Ráadásul a beígért 72 órás visszanézést sem találom a tv goban (a meccs végét emiatt nem láttam és érdekelne).

Sajnálom...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most