Enno

Honor 10

Kérdés

Sziasztok!

Tudni arról esetleg valamit, hogy lesz-e kínálatban a Honor 10 is a telekomnál és ha igen, mikor?

Köszi!

Üdv
Enno

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

60 válasz erre a kérdésre

3 órája, Grounder írta:

Kékeknél már bent van "hamarosan" státuszban, szóval biztos hamarosan elérhető.

Sőt, a kékeknél konkrétan már vásárolható. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello én is várom nagyon, azt lehet tudni, hogy otthini előfizetésbe mennyivel később kerül bele a kínálatba? Vagy megjelenéskor már rendelhető lesz otthoni szolgáltatáshoz is?

Kéknél már rendelhető új előfizuval, telekom is siethetne picit ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok !

A "kékeknél" már hétvégén volt:)

Én is Honor10-et szeretnék, van már valami infó ? :)

Köszi szépen, ha segítetek !

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tegnap azt irta az ugyfelszolg. hogy aigusztusban lesz kaphato csak...na most jovo heten mar aigusztus van...de ez eleg tag idointervallum...nemtudom miert mindig a telekom a legutolso :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jó lenne már valami biztosat tudni, mert ég a kezem, hogy megvegyem a frissen bekerült p20 4+64-et. Az az igazság, hogy nem számottevően drágább a honor 10 várható áránál. 

Ha a kékekhez hasonlóan 150 körül kerül listába, akkor a p20 4+64 az online kedvezménnyel 165-ért egyáltalán nem rossz alternatíva...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
17 órája, maann írta:

Jó lenne már valami biztosat tudni, mert ég a kezem, hogy megvegyem a frissen bekerült p20 4+64-et. Az az igazság, hogy nem számottevően drágább a honor 10 várható áránál. 

Ha a kékekhez hasonlóan 150 körül kerül listába, akkor a p20 4+64 az online kedvezménnyel 165-ért egyáltalán nem rossz alternatíva...

Én is ezen vaciláok, nem sok esélyt látok arra, hogy kapható lesz a Honor 10 a telekomnál.

Azért a díjcsomagoktól függően lehetnek nagyobb árkülönbségek is, sztem 120 körül már kihozható lenne 2 év hűséggel a honor 10

Napi szinten kérdezgetem a mindenféle fórumon a T-t de senki nem tudott segíteni, mondjuk külföldi telekom oldalakon sem látom , ha ott már elérhetőakkor ide is még 1-2hét mire bekerül :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2018. 08. 04. at 8:28, csszorsi írta:

Én is ezen vaciláok, nem sok esélyt látok arra, hogy kapható lesz a Honor 10 a telekomnál.

Azért a díjcsomagoktól függően lehetnek nagyobb árkülönbségek is, sztem 120 körül már kihozható lenne 2 év hűséggel a honor 10

Napi szinten kérdezgetem a mindenféle fórumon a T-t de senki nem tudott segíteni, mondjuk külföldi telekom oldalakon sem látom , ha ott már elérhetőakkor ide is még 1-2hét mire bekerül :(

Egen, de a díjcsomaghoz tartozó kedvezmények minden telefonnál ugyanannyit tesznek ki, így pedig végső soron nem nagyon lesznek kedvezmények - ha csak nem raknak erre is online kedvezményt, mint a p20 4+64-re

Ugyanakkor: A szlovákoknál, cseheknél már van honor 10. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: maann

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 perce, maann írta:

Egen, de a díjcsomaghoz tartozó kedvezmények minden telefonnál ugyanannyit tesznek ki, így pedig végső soron nem nagyon lesznek kedvezmények - ha csak nem raknak erre is online kedvezményt, mint a p20 4+64-re

Ugyanakkor: A szlovákoknál, cseheknél már van honor 10. 

En epp most untam meg a varakozast es megrendeltem a p20 64gb , eddig nem tudtam miert irtatok h jo alternativa, csak a 128asrol tudtam eddig de az sokkal dragabb, 150 er kaptam meg nemhiszem h sokkal olcsobb lesz a honor 10 ....ha lesz egyatalan

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
7 perce, csszorsi írta:

En epp most untam meg a varakozast es megrendeltem a p20 64gb , eddig nem tudtam miert irtatok h jo alternativa, csak a 128asrol tudtam eddig de az sokkal dragabb, 150 er kaptam meg nemhiszem h sokkal olcsobb lesz a honor 10 ....ha lesz egyatalan

Igen, a 64-es már tényleg jó alternatíva árban. Viszont őszintén szólva nekem inkább az infraport, mint a leica logó a hátlapon, ráadásul az alkonyat lila szín sem éppen tetszik - szóval várok még.... Egyszer eljön a pont amikor le kell váltani a jó öreg p9-et - sajnos úgyfest nem is olyan soká - de addig várok. 

(Mellesleg ha két héten belül bekerül, még neked is opció a csere :D)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
8 perce, maann írta:

Igen, a 64-es már tényleg jó alternatíva árban. Viszont őszintén szólva nekem inkább az infraport, mint a leica logó a hátlapon, ráadásul az alkonyat lila szín sem éppen tetszik 
(Mellesleg ha két héten belül bekerül, még neked is opció a csere :D)

Pontosan...marmint a 2het...es nalam a fototas fontos szempont...s8 utan kivancsi vagyok...

Infrat nem is tudom mikor hol hasznaltam utoljara a szin meg sztem tokmindegy ugyis tokban lesz :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Van valami fejlemény? Augusztus közepe van! Nagyon égető szükségem lenne infóra, hogy várjak rá vagy ne. Bár ha ennyire hallgatnak, akkor szerintem nem lesz kapható (Sam Note9 megjelenés után azonnal kapható).

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @sziszka1, megkérdeztem, a szoftverteszt függvényében kezdik majd árulni. még augusztusban kiderül, hogy igen vagy nem. ha ragaszkodsz hozzá, és nem extra sürgős, akkor én a helyedben várnék (ha az előbbiek nem állnak, akkor nem)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hali!
Bár egyre kevesebb reményt fűzök hozzá, de ha véglegesen eldől, hogy esetleg nem lesz kapható, akkor azt is kiírjátok ide légyszi?
Előre is köszi!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mostani infok szerint várhatoan Szeptember közepe. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azért a szeptember közepe érdekes lesz. 

Jönnek az új mate-k akkor tájt, akkor már lehet, hogy érdemesebb megvárni, míg egy kicsit lejjebb megy a mate 10 pro ára - ami várható az új modell bevezetésével. 

Jó lett volna szépen augusztusban, vagy júliusban letudni ezt a készülékvásárlás dolgot, nem tudom, hogy egy lejjebb árazott mate 10 pro mellett mennyire életképes még a honor 10, részemről akkor már bevárom az új mateket

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sajnálom de többet nem tudok / nem mondhatok mint amit aktuálisan elmond a Telekom. 

Ui:  Fentröl nézve én se vennék tutira lesz új xiaomi, van új samu jön az új alma huawei is megy lefele.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
12 perce, anonymus írta:

Sajnálom de többet nem tudok / nem mondhatok mint amit aktuálisan elmond a Telekom. 

Ui:  Fentröl nézve én se vennék tutira lesz új xiaomi, van új samu jön az új alma huawei is megy lefele.

Mármint a telekomnál lesz Xiaomi? (Mi 8 például)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
28 perce, Collszter írta:

Mármint a telekomnál lesz Xiaomi? (Mi 8 például)

Nem lesz, tervben sincs, dee most nyilt egy ofical shop Budapesten :)

Illetve vab szervíz is, országos lefedetségel.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
18 órája, anonymus írta:

Mostani infok szerint várhatoan Szeptember közepe. 

Mi lesz szeptember közepén? Hogy kapható lesz vagy, hogy nem lesz kapható? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az hogy kapható lesz

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem ma jott meg telekom uzleti ugyfelkent a honor 10, egyszer bent volt a listajukba par napig akkor rendeltem (kb 1 honapja)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Klinghammer

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szeptember 3.-tól kapható a Honor 10 DS 64GB független :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
4 perce, Roli82 írta:

Szeptember 3.-tól kapható a Honor 10 DS 64GB  :)

Ár? Tudom telhetetlen vagyok 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
5 perce, sziszka1 írta:

Ár? Tudom telhetetlen vagyok 

Lista ár 170.280 Ft

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
6 perce, Roli82 írta:

Lista ár 170.280 Ft

Nevicceljetekmár, hogy midnenhol legfeljebb 150 mi meg még ráteszünk egy huszast..... A blackberry keyoneon is pofátlan az árkülönbség, már bocsánat.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most