Ezio

Mobil előleg 2 év hűség után

Kérdés

Sziasztok! 

Olyan után érdeklődnék, hogy lassan lejár a két év hűségem ( másfél hét ) és ugye szeretnék új telefont választani, de már ugye átalakultak azóta a díjcsomagok.

Most ha választok egy új telefont, újra aláírom a két év hűséget, kiválasztom a díjcsomagot is minden, akkor most megint kérni fognak mobil előleget, hogy már két éves hűségem van? Vagy így már beletartozok abba a kategóriába amikor nem kérnek előleget és elhozhatom ingyen a telefont és fizetem a havi részletet,díjcsomagot?

Huawei P smart- ot szeretnék vásárolni, 6000ft-os havi részlettel. 

Köszönöm előre is!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Szerintem nem kérnek, mert látszik már a fizetési hajlandóságod szokásod.  Persze ettől függetlenül a weblap mutathat tévesen kb bármit. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha beteszem a kosárba a telefont, akkor nem ír előleget.. vagy csak én nem látom nem tudom, de nem írja.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
11 perce, Ezio írta:

Ha beteszem a kosárba a telefont, akkor nem ír előleget.. vagy csak én nem látom nem tudom, de nem írja.

A megrendelés végfele derül ki, hogy lesz -e előleg vagy sem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az addig oké, csak amikor adategyeztetés után már azt írja "megrendelés" (amire tudok kattintani ugye) és ott még nem írja hogy lenne pedig oda már felsorolja a fizetni valókat, akkor most meg is rendeli automatikusan ha arra rálépek vagy nem értem. Mert még nem akarom megrendelni rögtön..

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
11 órája, Ezio írta:

Az addig oké, csak amikor adategyeztetés után már azt írja "megrendelés" (amire tudok kattintani ugye) és ott még nem írja hogy lenne pedig oda már felsorolja a fizetni valókat, akkor most meg is rendeli automatikusan ha arra rálépek vagy nem értem. Mert még nem akarom megrendelni rögtön..

Majd megnézem, ha vége a karbantartásnak, hogy melyik lépésnél dobja / dobná fel az előleget. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Megnéztem,  3. lépés adatok ellenőrzése. Ha itt sárga keretben nem ír előleget akkor nem előleges. A megrendelés gombra kattintva megtörténik a megrendelés.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most