ntamas

Domino mobilnet publikus IP-vel

Kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy létezik még a Telekomnál olyan feltöltőkártyás mobilnet, ahol le van tiltva a hanghívás és NAT-olt IP helyett publikus IP-t kapsz vagy ez már megszűnt vagy mi a helyzet ezekkel mostanában? A honlapon van ugyan tájékoztatás a Net&Rollokról jól elrejtve, de egy büdös kukk sincs arról, hogy megszűnt volna, ugyanúgy benne vannak a Domino díjszabásos pdfben is.

Ugyanakkor nyomát nem látom, hogy a cég honlapján keresztül meg lehetne rendelni. A publikus IP lenne a lényeg, hogy időnként szervert tudjak futtatni. De a havi díjas cuccok nem játszanak, ezért kéne valami feltöltőkártyás megoldás.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

13 válasz erre a kérdésre

Igen, persze, nem baj. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
22 perce, btz írta:

@ntamas

Ez egy felesleges kör volt, ezt én is megomdhattam volna itt a fórumon. Nem adnak publikust mobilneten

OK csak nem írtuk le itt egyértelműen. Gondoltam, ha esetleg valaki rátalál erre a témára, lássa már, hogy mi a helyzet. Remélem nem baj.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ntamas

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@ntamas

Mivel a 3GB egy opció csak ezért valószínűleg a korlátozás nem oldódik fel tőle, de ha nagyon szeretnéd, utána kérdezek. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor már csak egyet kérdeznék.

A sebességkorlátozás a díjmentes 3 GB-ra meg a mostani ajándék 4 GB-ra is vonatkozik?

Mert ugye a Maratonok be vannak korlátozva 30/10 Mbitre.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@ntamas

Ez egy felesleges kör volt, ezt én is megomdhattam volna itt a fórumon. Nem adnak publikust mobilneten

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Na újabb fejlemények.  Idézem:

Mobil előfizetéssel rendelkező ügyfeleink privát IP címet kapnak (NAT-olt) mobilinternet esetében, így sajnos a kérésedet teljesíteni nem tudjuk.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen. Még a wnw is. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

És gondolom APN trükkel sem lehet ugye? Mondjuk internet.telekom helyett internet ugyanúgy NAT-olt IP-t ad ugye?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ja látom. Azért nem láttam, mert kb. 6pt-s betűmérettel van kiírva a tetején. :) Köszi.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kissé frusztráló, hogy a Telekom nem képes a felületeit konzekvensen használni. Sem a tájékoztatás, sem a szolgáltatások megrendelő felületei nincsenek egységesítve.

És hogy őszinte legyek, nem is találok ennek okára ésszerű magyarázatot.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@ntamas

Ki van írva a dominósnál is, most néztem. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nagyszerű, de ez miért nincs a honlapon odaírva? Találtam valami másik Net&Roll S meg M cuccot, amit 2017 óta nem lehet újonnan igényelni. Ott leírták, de az nyilván nem feltöltőkártyásoknak szól.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azthiszem hogy nem szünt még meg, de újonan már nem értékesíthető. Tehát aki a lezárás előtt megvette, annak még él, de új előfizető már nem igényelheti

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most