KinGo

Gyerek Okosóra

Kérdés

A kérdésem az lenne , hogy a rejtett számról érkező bejövő hivásokat le lehet -e tiltani Telekom szolgáltatás szinten .Az okosóra a telefonkönyv alapján tudja,hogy kit hívhat meg kitől fogadhat hívást , de a rejtett számokat nem kezeli. Így csak ma 2 telemarketinges cég hívta. Ez egy dominos kártya , szívesen átváltanám  előfizetésesre  , ha a bejövő rejtettek hivását telekom szinten tudnák adott számra tiltani. Az óra forgalmazójával is felvettem a kapcsolatot hátha az ő oldalukról is van valamiféle megoldási lehetőség.

Segítséget előre is köszönöm.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Szia,

Szerintem az segíthetne, ha átraknád mobilba, ott egy Call Blocker appal letiltanád az ismeretlen számokat, majd SIM vissza az órába.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Köszi a gyors választ! Én még nem használtam ilyen appot, de amit letiltasz azt  nem az app jegyzi meg ? Amennyiben tudsz olyan appot ami a simre is le tudja tenni a tiltást akkor kérlek , mond meg melyik az , hogy le tudjam szedni :)

Köszi mégegyszer.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Olyan appot nem tudok, szerintem nincs is ilyesféle. Telekom üzletben gondolom tudnak SIM-re vonatkozó tiltást adni, ami esetén bármely készülékben van a SIM, nem fognak tudni hívni ilyen számokról. :) 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @KinGo, szolgáltatói szinten nincs rá megoldás sajna (előfizetéshez rendelhetsz letiltó csomagot, amivel különböző irányok, helyzetek szerint korlátozhatod a használatot, de hívószámok szerintit az nem tud). írd majd meg, légyszi, ha válaszol a gyártó, engem is érdekel

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @teherwagon sajnos jelenleg okosóra szinten sincsen megoldás , jelzik a gyártónak , hogy az ismeretlen számokat is tudja majd tiltani az óra , de az majd egyszer jön firmware frissítéssel. Addig azt mondták állítsak be ne zavarj módot az órán , az iskolai időszakra.  Ez sem túl jó mert azt tudom állítani , hogy pl 8 tól 15 ig , de az a hét minden napjára vonatkozik , így hétvégén nem szabad elfelejteni , hogy ki kell kapcoslni a ne zavarjanakat. Jelenleg ez van , de még mindig jobb mintha órán csörög a közvélemény kutató.

Amennyiben szolgáltató szinten a rendszer technikailag képes lenne ezt kezelni , szerintme egy előfizetéses kárgyát simán lehetne belőle csinálni. Aki vesz okosórát (inkább nevezzük nyomkövető , szűlőhívónak ) a gyerekének vagy bármlyin hasonlót az fizetne is ezért , mielőtt kitiltják az iskolákból a csörgések miatt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most