Apricot

Moziklub

Kérdés

Sziasztok,

érdeklődnék, hogy a Moziklubon belül eddig voltak ABC-s sorozatok, pl Grace Klinika. Ezek nekem eltűntek. Nálam van gond, vagy levették őket? Több ticket is indult már megoldás nélkül. Köszi a válaszokat

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Posztolva: (szerkesztve)

Szívesen :D

37 perce, Apricot írta:

...de akkor az ügyfélszolgálat miért nem mondja ezt? :) ...

mert Telekom superuserként én jobb vagyok? :D viccelek, valószínűleg mondta volna, csak én gyorsabb voltam (éppen mellettem van a Tés cucc, így azonnal ellenőrizhettem, és a háttérinfóim alapján összeraktam a látottakat)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: teherwagon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszi @teherwagon, de akkor az ügyfélszolgálat miért nem mondja ezt? :) akkor nem keresem tovább. köszönöm válaszod

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az sincs meg, és mivel az egész ABC rész eltűnt, így ez licensszel, szerződéssel (azok lejártával) függ össze. az van, amit Kalimera írt, az egyes sorozatoknak, filmeknek van egy kifutása, plusz a Té a stúdiókkal általánosságban is szerződik. ezek a tévé csatornákhoz hasonlóan időszakosak, tipikusan év végén lehet bennük változás. ha egy ilyen szerződés megszűnik (ez van most az ABC-vel), akkor kikerülnek a kapcsolódó tartalmak, ha új jön be, akkor pedig megjelennek (erre meg a Paramount vagy a Disney lehet példa, nekem legalábbis ezek újnak tűnnek)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

köszi, ha jól emlékszem akkor még nem járt le, de mivel már nem látom... :) Castle, ami még ott volt. Volt egy külön rész aminek ABC sorozatok volt a cime, és az már nincs nekem. Ügyfélszolgálat sem tudott még segíteni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

@Apricot

Mindennek „lejárati ideje” van.
A „Részletek” képernyőn találod meg az „Előfizetés vége” szöveg után.
Ha végig szeretnél nézni egy sorozatot, ezt mindenképpen vedd figyelembe.
Például a 200 első randi január végéig nézhető:

ev.jpg

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kalimera

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Apricot, nálam sincs, így valószínűleg lejárt a licensz (vagy hogy hívják a filmeknél). másik példát tudsz esetleg, ránéznék arra is

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most