laci5909

Telekom Családi Tévéalbum

Kérdés

Sziasztok! Egy infóra lenne szükségem: Családi Tévéalbum Az oldal szerint csak Samsung készülékeken érhető el, azokon használható.

Itt valami nagyon sántít! Nekem LG televízióm van! Az LG Content Store-ban megtalálható és le is tölthető! Viszont nem bírható működésre! Mert nem fogadja el a kódot! A Telekomnál és az oldalon sincs semmi bővebb infó. Valakinek valami okos ötlete? Egyáltalán beállítható úgy hogy például Angliában élő családtag képeit lehessen itthon nézni? Ennek lenne értelme! A nagy távolság miatt. Előre is köszönöm az esetleges válaszokat!O.o

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Posztolva: (szerkesztve)

Hello @laci5909, megnéztem az én LG-jeimen, én meg sem találom. viszont az oldal alapján ez a normál működés sajna. amit egyrészről értek, macera a plusz szerződés és optimalizálás, másrészről nem, mert nagyon jó az ötlet, de akkor lenne igazán értelme, ha nem is az összesen, de a Samsung Tizenje mellett legalább a legnagyobb gyártók tévés oprendszerein is futna. abban reménykedhetünk, hogy a Samsungosok használják majd, és a Té így lát fantáziát a bővítésben (vagy rajta vannak már, csak még nem látjuk) :(

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: teherwagon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

teherwagon

abit

Részletesebb adatok és talán kép is ha sikerül: LG WebOs Smart tv, verzió:04.10.20 (Ez a legújabb jelenleg.)

Az LG Content Store, csak a készüléken érhető el, más eszközzel nem! Interneten nem található meg, a régiók miatt.

Egy nem jó minőségű fotó a telepített appokkal, melyen látható a listában, a családi tv album is! Ez egy HDR-es TV nem 4K, de az alacsonyabb felbontást felkonvertálja Full HD-ra. ( 1080p/i, nem csak 720p! ) 2018-as modell! Eddig sehol semmi válasz, a megoldásra. Köszi hogy próbáltok segíteni!

IMG_20190131_070118.jpg

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: laci5909
A korábbi hozzászólók jelölése

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Legfrissebb fejlemény:2019.01.31. 11:00

Telefonon hívott Telefonos ügyfélmunkatárs. Az alkalmazás használata Csak a 2018-as kiadású illetve WebOs 04.10.20 verziójú készülékekre folyamatban van. Hamarabb került fel az app mint hogy működőképes lenne! A másik fél fotóit csak akkor tudja megosztani velünk? Ha az oldalon felsorolt Samsung készülékekkel rendelkezik! Mindegy hogy a világ melyik részén él! Majd ha az LG app is elkészül? Akkor már azokon is.Egymásnak fog tudni küldeni Samsung és LG is! Más típusú készülékek nem!!!! Tehát várakozás a fejlesztőkre....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most