laci5909

Telekom Családi Tévéalbum

Kérdés

Sziasztok! Egy infóra lenne szükségem: Családi Tévéalbum Az oldal szerint csak Samsung készülékeken érhető el, azokon használható.

Itt valami nagyon sántít! Nekem LG televízióm van! Az LG Content Store-ban megtalálható és le is tölthető! Viszont nem bírható működésre! Mert nem fogadja el a kódot! A Telekomnál és az oldalon sincs semmi bővebb infó. Valakinek valami okos ötlete? Egyáltalán beállítható úgy hogy például Angliában élő családtag képeit lehessen itthon nézni? Ennek lenne értelme! A nagy távolság miatt. Előre is köszönöm az esetleges válaszokat!O.o

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Posztolva: (szerkesztve)

Hello @laci5909, megnéztem az én LG-jeimen, én meg sem találom. viszont az oldal alapján ez a normál működés sajna. amit egyrészről értek, macera a plusz szerződés és optimalizálás, másrészről nem, mert nagyon jó az ötlet, de akkor lenne igazán értelme, ha nem is az összesen, de a Samsung Tizenje mellett legalább a legnagyobb gyártók tévés oprendszerein is futna. abban reménykedhetünk, hogy a Samsungosok használják majd, és a Té így lát fantáziát a bővítésben (vagy rajta vannak már, csak még nem látjuk) :(

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: teherwagon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@teherwagon, szerintem a webOS verziójától is függ, hogy elérhető-e az adott app. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

teherwagon

abit

Részletesebb adatok és talán kép is ha sikerül: LG WebOs Smart tv, verzió:04.10.20 (Ez a legújabb jelenleg.)

Az LG Content Store, csak a készüléken érhető el, más eszközzel nem! Interneten nem található meg, a régiók miatt.

Egy nem jó minőségű fotó a telepített appokkal, melyen látható a listában, a családi tv album is! Ez egy HDR-es TV nem 4K, de az alacsonyabb felbontást felkonvertálja Full HD-ra. ( 1080p/i, nem csak 720p! ) 2018-as modell! Eddig sehol semmi válasz, a megoldásra. Köszi hogy próbáltok segíteni!

IMG_20190131_070118.jpg

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: laci5909
A korábbi hozzászólók jelölése

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Legfrissebb fejlemény:2019.01.31. 11:00

Telefonon hívott Telefonos ügyfélmunkatárs. Az alkalmazás használata Csak a 2018-as kiadású illetve WebOs 04.10.20 verziójú készülékekre folyamatban van. Hamarabb került fel az app mint hogy működőképes lenne! A másik fél fotóit csak akkor tudja megosztani velünk? Ha az oldalon felsorolt Samsung készülékekkel rendelkezik! Mindegy hogy a világ melyik részén él! Majd ha az LG app is elkészül? Akkor már azokon is.Egymásnak fog tudni küldeni Samsung és LG is! Más típusú készülékek nem!!!! Tehát várakozás a fejlesztőkre....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Időközben már két újabb frissítést is kapott a program. Hogy mennyivel lett jobb? Most már azt írja ki hogy internet kapcsolat, nem található! Semmilyen másik internethez kapcsolódó programnak sincs gondja! Mind tud az internetre csatlakozni! Nem tudom hogy ez alapján minek nevezhető ez az egész? De úgy tűnik hogy semmi előrelépés nem várható egyhamar! Továbbra is hallgatnak, mint süket ***** a búzában!>:(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @laci5909, ezek alapján bétának sem :( viszont ahogyan a Tés mondta neked, még dolgoznak rajta

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most