KatEdi79

Feltöltési bónuszból hátralevő kedvezmény

Kérdés

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogyan kérdezhetem le, mennyit telefonáltam a 25 perc feltöltési kedvezményből? Korábban ezt az önkiszolgáló menüpontból az 1,1,1,4,1 menüpontokkal tudtam megtenni. Köszi!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Szia @KatEdi79,

Igen, most már új kedvezmények vannak:

"Minden 3000 Ft vagy magasabb összegű Domino kártyás feltöltésed mellé bónusz perceket adunk. Ha a Telekom Alkalmazásban töltesz fel, a bónusz percek mellé ajándék adatforgalom is jár! Sőt ezeket akár meg is duplázhatod!

• Ha weboldalon, vagy személyesen töltesz fel: 50 perc hálózaton belül, belföldön 7 napig

• Ha Telekom Alkalmazáson keresztül töltesz fel: 50 perc hálózaton belül, belföldön + 500 MB adatforgalom 7 napig

Feltöltési bónusz duplázása: 

•Ha van Magenta 1 csomagod* és bevonod Domino kártyádat

•Ha van legalább 2 megfelelő otthoni szolgáltatásod** és bevonod Domino kártyádat"

Most már a perceket is jelzi az applikációban, csak le kell töltened: Google Play-ből, vagy AppStore-ból. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia.

Nem tudom, de én már lemondtam a feltöltési kedvezményt, ráadásul május 1-től új kedvezmény lépett érvénybe. Részletek itt:

www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/mobil/domino-dijcsomagok/feltoltesi-kedvezmeny

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv! Az aktuális feltöltési bónuszok megjelennek? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most