Brada20

Műsorújság összerendelés

Kérdés

Sziasztok. Szerintetek mi okozza, hogy a műsorújság appal nem lehet a boxot összerendelni, mert a pin kódnál az error jelenik meg, ha pedig a qr kódot olvastatom be rossz pin üzenetet kapok.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

@Brada20

Szia!

Na akkor a teljesség kedvéért. Optikai kábel, felvevős beltéri, most váltottam erre. engem a távirányító funkció full hidegen hagy. épp annyi a távirányítót fogni, mint egy telefont...szerintem. (Mivel projektorral tévézek :D annak nincs funkciója, csak a be- és kikapcsolásnál. Hangot tehát a beltérin állítok így egy távirányítóval el vagyok.....)

Nekem a lényege pont az volna, hogy ha nem érek haza, vagy otthon nincs eszemben felvételt beállítani, akkor az appal ezt meg tudjam tenni. Ennek látnám gyakorlati hasznát de sok újraindítás után is hibát jelez, a kézi beállításnál pedig ERROR szerepel a pin helyén.....

Ja és ami full bosszantó, hogy me felvettem egy Forma 1 edzést, de nem akarja lejátszani. eddig 2-3 teszt felvételt csináltam,  indegyiket csak beltéri újraindítás után volt hajlandó lejátszani. azért ez így elég gyenge......ha így megy tovább, hívom Vandát xD 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az egyik optikás előfizetésemnél működik, a másiknál nem. Mondjuk ahol működik ott van felvétel opció.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Hello @Priszi, szívesen, akkor a wifi-s rész rendben. az optikás rész viszont még nem lefutott, várjuk meg egy optikás-IPTV-s tagtárs válaszát, mert ezt nem tudtam tesztelni, csak a leírások alapján írtam (volt üzleti ügyfélből mindent külön-külön lakosságira módosítgatva állatorvosi ló lett nálam a vége, amivel hiába próbálnám :))

két lehetőség van, az optikán abszolút nem megy és az összerendelés megy ugyan, csak a távirányító funkció nem. a másodiknál van remény a részleges működre (sőt, az első sem reménytelen, mert tudtommal hardveres a korlát, a hardverek pedig cserélődnek folyamatosan, így bármikor jöhet olyan, amivel már megy az is)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: teherwagon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Router volt külön felrakva, de megszüntettem. Most a T-s modemről megy a wifi, tehát egy hálózaton van.

és igen optikai kábel. ezek szerint annak nem csak előnyei vannak? *****a....pedig ennek a lehetőségnek örültem leginkább, de akkor csak fél lábban leszek a XXI. szd.-ban 

kösz a választ!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello, két tipp: a mobilotok a saját, otthoni wifin lóg? csak akkor megy. illetve optikátok van? azon szerintem nem megy

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nálam is ugyanez a szitu. Ma kaptam meg a felvevős beltérit (március 27.) pár újraindítást csináltam már azon is és az app-ot is töröltem és újra telepítettem. QR kódnál azt írja pin hiba és nem csinál semmit, a kézi telepítésnél pedig ERROR felirat szerepel a pin kódnál......így pont nem ér semmit az app.....megoldás?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @Brada20,

App újratelepítés megvolt?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most