Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Akadozó wifi ZTE H368N


Kovimi

Kérdés

Sziasztok

A tárgyban említett routerrel van gondom, mégpedig hogy wifin keresztül kész szenvedés az internetezés. Van hogy fél óráig tudom használni,  majd megszűnik az internet (ilyenkor wifi kapcsolat továbbra is van). Csak úgy tudom újra működésre bírni ha bontom az eszközön a wifi kapcsolatot majd újra csatlakozom, de ez sem mindíg jön be. Bármilyen eszközzel csatlakozom, mindegyiken ugyan az a helyzet.

50megás csomagban vagyok, 3iptv dekóderrel.

A szolgáltató a probléma megoldásában nem tud segíteni mert mérésük szerint a szerződésben foglalt sávszélességben benne vagyok,  a wifi szolgáltatásra meg nem terjed ki a garanciájuk, emiatt új modemet sem tudnak adni. Azt tanácsolta a hölgy vegyek egy wifi routert és csatlakoztassam rá, hátha akkor megoldódik a probléma. Mondjuk ezt nem értem, miért nekem kell költségbe vernem magam az ők hibás teljesítésük miatt. 

A router újra konfigurálása segíthetne a problémán?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hello @Kovimi, sajnos az van, amit a Tés hölgy mondott neked. wifire a Tének semmilyen vállalása nincs, így az leegyszerűsítve csak egy ingyenes, extra feature a hardveren. tehát a hibás teljesítés nem létező csillagállás :( a szolgáltatói eszközök pedig csak korlátozottan alkalmasak rá, kis lakásban elegendőek, nagyobb, masszívabb falakkal ellátottaknál, sok szomszédnál, netalán vacakul elhelyezett beltérinél egy normális, saját router vagy mesh rendszer a megoldás (találkozhatsz ennek hangzatos cáfolatával a piacon, de a fizikával nem lehet szembemenni, valójában azok sem tudnak :)). mivel nálad a beltéri típusa alapján rézháló van, így én a helyedben egy minél több antennás, kétsávos, normális márkájú eszközt néznék (akár használtan, ha nem akarsz rá sokat költeni, mert nálad egy régebbi típus is sokat segítene, amit viszont bagóért vesztegetnek). ha a választásban, beállításban tudunk segíteni, gyere

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Szia teherwagon.

Beszereztem egy alap 2antennás d-linkes wifiroutert és mivel foglalt  volt a   zte minden csatlakozója ezért felfűztem az egyik beltéri közé.

A wifi érezhetően jobb lett, viszont a dekóderen az adás csak 10másodpercig megy a felfűzés miatt.

Milyen beállítást kell eszközöljek a d-linkes routeren hogy ne akadozzon az adás?

Előre is köszi.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 perce, Kovimi írta:

Szia teherwagon.

Beszereztem egy alap 2antennás d-linkes wifiroutert és mivel foglalt  volt a   zte minden csatlakozója ezért felfűztem az egyik beltéri közé.

A wifi érezhetően jobb lett, viszont a dekóderen az adás csak 10másodpercig megy a felfűzés miatt.

Milyen beállítást kell eszközöljek a d-linkes routeren hogy ne akadozzon az adás?

Előre is köszi.

IGMP 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...