Ugrás a tartalomhoz
  • 0

SAGECOM 5655v2 AC - VPN oldalak elérése


Joe_HUN

Kérdés

Sziasztok,

A segítségeteket szeretném kérni. Édesanyámék lecserélték az internetszolgáltatót és Telekomra váltottak. Az eszköz amit a Telekom biztosított nekik a Sagecom F@st 5655v2 AC típus. A normál interneteléréssel (pl. ennek az oldalnak az elérésével) semmi gond nincs, megy szépen minden. 

A munkámhoz szükség van VPN kapcsolatra (Avaya VPN Kliens + RSA token) bizonyos oldalak eléréséhez. A network ismereteim a buta felhasználó szintjén vannak, tudom hol kell elindítani a klienst, PIN kód + token és működnie kellene... De nem működik, egész pontosan csatlakozik a VPN-hez, de semmilyen oldalt vagy alkalmazást nem tudok megnyitni, amihez a VPN kapcsolat szükséges lenne.

Kipróbáltam mobilinternetről (4G) és minden VPN oldal működik, valamint kipróbáltam a telefonom (Samsung S10e) WiFi megosztását és működik úgy is (Laptop --> Mobiltelefon --> Sagecom router --> Internet/VPN).

Mi az amit be kell állítsak/ellenőrizzek a routeren? 

Hardver Version: 1.0

Software Version: SG3G10000494

GUI version: 1.110.54

Próbáltam a Firewall-t low-ra venni, stb de nem értem el sikert, akkor amikor direktbe csatlakoztattam a laptopot a router-hez.

Köszi előre is a segítséget,

Joe

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Ugyanebben a környezetnem használom a Nordvpn szolgáltatását problémamentesen a digitális elosztó alapbeállításaival.
A Nordvpn alkalmazást viszonylag sűrűn (kb. havonta kétszer) frissítik.
Egyes oldalak tiltják az általuk ismert VPN szerverekről a hozzáférést.
Egy ideig a Telekom fórum sem jött be, ma már VPN alatt is megy.
Pl. az Adobe Flash sem frissíthető, legalábbis a Nordvpn szerverei mögül.
Érdekességként néhány olyan oldal is blokkolja, ahol minden lapon VPN használatára biztatnak.
Az ORF sem szereti, ha osztrák VPN szerver használatával akarok visszanézni műsorokat.

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kalimera
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...