fgabor87

Kábelnet vonalminőség

Kérdés

Posztolva ekkor: (szerkesztve)

Csak kitenném szégyenfalra, hogy a lassan 1 hete bejelentett hibát a cég nem igazán hajlandó javítani, visszadobálják a hibajegyet ilyen vonali paraméterek mellett. A hibabejelentés óta egyetlen egy ember sem keresett meg a cégtől, és a helyszínre sem jöttek ki egyszer sem.

Névtelen.png

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: fgabor87

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Szia fgabor87! Abban az esetben, ha a hiba még jelenleg is tapasztalható, akkor kérjük, hogy vedd fel a kapcsolatot a Telekomos chates ügyintézőinkkel! Munkatársainkat hétköznap 7-22, míg hétvégén és munkaszüneti napokon 7-20 között weboldalunkon, felugró ablakban (pl.: készülék keresésekor) érheted el. Az okozott kellemetlenségért elnézésed kérjük! Együttműködésed köszönjük!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
7 hours ago, OldMike said:

Sajnos ehhez a hibához abszolút nem értek, igazából azt sem tudom hol kellene megnézni. Bármilyen akadozást okoz az eszközökön?

Ha nagy a hibaarány, akkor szakadozni fog a net (csomagvesztés).

Egyelőre nálam ez még nem számít magasnak. Elvileg kontakthibára utal. Kábelvégek cserélve lettek, én ugye cseréltem osztót is... elméletileg nem igazán szabadna ilyen hibáknak lennie.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 órája, fgabor87 írta:

codeword hiba még mindig van

Sajnos ehhez a hibához abszolút nem értek, igazából azt sem tudom hol kellene megnézni. Bármilyen akadozást okoz az eszközökön?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tegnap állítottak valamennyit az erősítőn, akkor felment ilyen -8 környékére, majd délután én még kiszedtem az MMWO-t, mert hiába jó már a -8-as érték, a codeword hiba még mindig elég sok volt. Szóval most ilyen -1 és +2 között van a jelerősség, de codeword hiba még mindig van, javítható és javíthatatlan is. Mondjuk most már annyira nem vészes talán:
összes: 1638111155 javítható: 109823 javíthatatlan: 34447

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Erre a hálózatra már nagyon kellene egy szintezés >:(. Egy 8 dB-es csillapítású osztó javíthatna valamit, de lehet hogy lehet hogy nálad most is ott van, és azzal együtt ennyi.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most