Ugrás a tartalomhoz
  • 0

MoCA kábelmodemet szeretnék


sdavid

Kérdés

Sziasztok!

Koaxkábelen szeretném az otthoni hálózatot megvalósítani, és hallottam vannak olyan kábelmodemek amikben benne van a MoCA funkció. Nekem sagemcom f@st 3890v3 kábelmodemem van, ezen van MoCA? Ha nincs, akkor lehet kérni a telekomot hogy cserélje ki a modememet olyan kábelmodemre ami tudja a MoCA-t?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

13 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom
13 perce, sdavid írta:

És ha veszek ebay-en egy  Kaon CG3000 modemet akkor azt beteszik nekem?

Társaságunk csak saját eszközein biztosítja a vezetékes  szolgáltatásainak a megfelelő működését, amire hibabejelentést és meghibásodás esetén modem/vevőegység cserét is vállalunk. Azonban, ha a vásárolt  modemet a mi eszközünk után kötöd be és nem megfelelően fog működni a szerződésed, sajnos arra garanciát és hibaelhárítást nem tudunk vállalni illetve rögzíteni. Megértésedet köszönjük.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
1 órája, sdavid írta:

Igen ezekbe  az a jó hogy ha már ki van kábelezve a lakás akkor ez használható. De két EOC adapter között csak a kábel lehet semmilyen osztás elágazás nem lehet.

 

Illetve van egy sávszél korlátjuk is 10-100mbit általában, gigásat nem láttam. 

 

Ennél  a kialakításúnál tudsz becsatlakozni a meglévő hálózatba, hogy ne keljen minden adapter pár közé egy önálló kábel. 

http://www.cable-vision.com.tw/EOC.html

1 órája, sdavid írta:

Azt hittem e telekom-os szerelők szoktak adni MoCa adaptereket, de ezek szerint akkor még venni sem lehet a telekomtól.

Jól hitted, szolgáltatás létesítés elött amikor megrendeled akkor kell jelezni hogy ilyet szeretnél.  A szerelőnél pedig dönthetsz hogy egy összegben nála fizetsz vagy kamat metes részletre havonta.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
56 perce, ^Noel írta:

Szia Dávid! Köszönjük megkeresésedet. Ide kattintva https://bit.ly/2hkB9Y8 érheted el az eszközöket, melyeket biztosítunk szolgáltatásainkhoz. A kábel technológián a Sagemcom modem vehető igénybe. Megértésedet köszönjük.

 

Kiegészítelek Noel. :)

Kaon CG3000 eszköz is van kábel technológián a Telekomnál!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2020. 07. 12. at 15:22, sdavid írta:

Sziasztok!

Koaxkábelen szeretném az otthoni hálózatot megvalósítani, és hallottam vannak olyan kábelmodemek amikben benne van a MoCA funkció. Nekem sagemcom f@st 3890v3 kábelmodemem van, ezen van MoCA? Ha nincs, akkor lehet kérni a telekomot hogy cserélje ki a modememet olyan kábelmodemre ami tudja a MoCA-t?

Szia!

Egyedi kérések teljesítésére nincs lehetőség, azt adják ami a lakóhelyedhez legközelebbi raktárban van.

1000/25 és 1000/200-as ( utóbbi csak átépített területek ) csomaghoz mindenféleképpen Sagemcom F@st 3890v3 vagy Kaon CG3000 eszköz közül valamelyiket kötik be, előfordul, hogy kisebb csomaghoz is ezeket adják ha nincs a másik két Sagemcom F@st 3686AC v1 és v2-ből!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
18 órája, sdavid írta:

Sziasztok!

Koaxkábelen szeretném az otthoni hálózatot megvalósítani, és hallottam vannak olyan kábelmodemek amikben benne van a MoCA funkció. Nekem sagemcom f@st 3890v3 kábelmodemem van, ezen van MoCA? Ha nincs, akkor lehet kérni a telekomot hogy cserélje ki a modememet olyan kábelmodemre ami tudja a MoCA-t?

Szia Dávid! Köszönjük megkeresésedet. Ide kattintva https://bit.ly/2hkB9Y8 érheted el az eszközöket, melyeket biztosítunk szolgáltatásainkhoz. A kábel technológián a Sagemcom modem vehető igénybe. Megértésedet köszönjük.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...